Zničená Brožová: Smrt milovaného pejska má dohru! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. března 2024

Svátek slaví Stela, zítra Kazimír

Zničená Brožová: Smrt milovaného pejska má dohru!

Brožová považuje pochybení kliniky za neomluvitelné.
Brožová považuje pochybení kliniky za neomluvitelné. (Instagram, archiv Blesku)

Herečka Kateřina Brožová (55) se stále smiřuje s nedávnou ztrátou svého čtyřnohého parťáka Jordyho. Během své dovolené ho svěřila do péče pražské klinice Jaggy, kde na něj nedali pozor, a pejsek zemřel.

Smrt domácího mazlíčka má pro Brožovou dohru. S obrovskou ztrátou se stále nesmířila. Dokazují to především příspěvky, které sdílí na svých sociálních sítích. Nedávno se vyrazila projít na Orlík. „Kde to měl Jordy tak rád,“ napsala k fotce z výletu. „Některé věci bych opakovat chtěla… vrátit je… ale bohužel to nejde," doplnila herečka a všem je jasné, co by nejraději napravila.

Jaké má plány na Vánoce? Kateřina Brožová prozradila, jak u nich probíhá Štědrý večer

Video se připravuje ...

Její pejsek zemřel během procházky, na kterou ho vzala jedna ze zaměstnankyň zmiňované kliniky Jaggy. Rozhodla se vyvenčit více psů najednou a nedokázala je uhlídat. Jaggy se jí vytrhnul z vodítka a zajelo ho auto.

I když se klinika Brožové omluvila, rozhodně ji to neutěšilo. „Ztratila jsem oddaného, nejbližšího kamaráda, který mě bezmezně a bezpodmínečně miloval. Nezasloužil si tak strašný a zoufalý konec, který způsobil někdo svou nezodpovědností na klinice, kam jsem oba své pejsky svěřila s absolutní důvěrou i kvůli jejich zdravotním potížím po dobu svého pobytu v dalekém zahraničí," napsala na své sociální sítě před několika dny. Zároveň poděkovala fanouškům za slova podpory a útěchy.

Přiznání Kateřiny Brožové (55) o vztazích: Zažila jsem týrání, psychické násilí i alkoholismus!

Video se připravuje ...Přečtěte si
fany22
10. 2. 2024 • 10:50

Na Maledivy? Aby byl minimálně deset hodin zavřený v kleci v podpalubí? To by byli asi všichni šťastni.

Věra Doleželová
10. 2. 2024 • 10:12

Pane Bože, kdo jste to psal? Přejel ho chudáčka vlak ne auto a nikdo ho nevzal ven, takže se nemohl vytrhnout z vodítka. Proč si aspoň neověříte fakta? Vždyť to nedá tolik práce. Je toho plný internet! 🤦‍♀️

fjdksla
10. 2. 2024 • 08:16

Konvalinko, ona ale nejela na Lipno.

Konvalina Jaroslav
10. 2. 2024 • 07:21

Měla sí ho vzít sebou na dovolenou.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.