Partyšová kontra Koktová: Rivalky opět stanou proti sobě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Partyšová kontra Koktová: Rivalky opět stanou proti sobě!

Gábina Partyšová
Gábina Partyšová (Profimedia)

Tyhle dvě si dodnes nemůžou přijít na jméno. Ornela Koktová (30) totiž v roce 2011 přebrala Gabriele Partyšové (45) manžela Josefa Koktu (66). Obě dámy teď měly možnost se po letech znovu střetnout proti sobě. Jak to dopadlo?

Další řada oblíbené televizní show Survivor odstartuje už koncem února. I když televize Nova tají, kdo se slavných osobností se vydá na pustý ostrov, některá jména už přeci jen ven unikla. Jedním z nich je i Ornella Koktová. Ta už dokonce změnila účes, své dlouhé vlasy zkrátila na mikádo, které je na ostrově praktičtější. Stejnou nabídku dostala i její sokyně v lásce Gabriela Partyšová. Jak reagovala?

Ornella Koktová: Kazma mě vezl do porodnice! Choval se jako magor!

Video se připravuje ...

„Nabídku jsem odmítla. Chci trávit život se svým partnerem a synem,“ pronesla moderátorka pro Super.cz. „Pracovní cíle jsem si za 25 let v televizi splnila. A tyhle TV projekty jsou pro lidi, kteří mají spíše svoje cíle před sebou a mnohdy si se svým životem nevědí rady nebo jdou do soutěže kvůli financím. Vážím si každé nabídky, ale tahle opravdu nebyla pro mě,“ dodala Gábina. Škoda, její soužití s Ornellou v jednom kmeni by určitě přilákalo televizní diváky.

Ornella Koktová na MFF KV: Po 11 letech na místě, kde se vyhrotil vztah s Pepou

Video se připravuje ...Přečtěte si
hemiltn
13. 1. 2024 • 20:20

Partyška by vylítla jako první. Zlatokopka je pořád spojená pupeční šňůrou s jejím rozmazleným synem. Ten musí být pořád mámě za ***í.

Uživatel_5584341
13. 1. 2024 • 12:34

Partyšová to odmítla,protože ví,že jako totálně neschopná by vypadla první.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.