Hanychová a Soukup v zajetí strachu: ÚNOS DCERY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Hanychová a Soukup v zajetí strachu: ÚNOS DCERY

Agátě přišlo další rozhodnutí soudu
Agátě přišlo další rozhodnutí soudu (archiv Blesku)

Na otázce, zda by měla být Rozárka Agáty Hanychové (38) a Jaromíra Soukupa (54) součástí života na sociálních sítích, se rodiče neshodnou. Zatímco Agáta nevidí důvod dceru schovávat, Jaromír má strach z nejhoršího - z únosu.

Soukup by z bezpečnostních důvodů nejraději identitu dcery před okolím utajil. Požádal proto soud o předběžné opatření. Na Agátu se tak vztahuje zákaz publikování Rozárčiny tváře na Instagramu, na kterém bývalá modelka působí na profesionální úrovni. Hanychové však přijde jednání Soukupa nepochopitelné. Rozárka už známá je, tudíž opatření podle ní tratí na významu.

Agáta Hanychová o novém pořadu: Svlékneme se, až nám padne sledovanost

Video se připravuje ...

„Přišla mi krásná věc, že nemůžu dávat Rózu na Instagram, protože by ji asi někdo viděl, i když byla na několika titulkách několika časopisů jejího tatínka,“ přiblížila nastalou situaci svým sledujícím. 

„Nikdy nevíte, co koho napadne. Svět je plný bláznů,“ hájil se Soukup prostřednictvím vyjádření pro titul Blesk. „Často propíraný majetek milionáře by mohl být prý motivem k únosu a podobným činům,“ dodal. 

Agáta Jaromíra Soukupa: Vysílat budeme, dokud budeme spolu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.