Růžičkovi pod tlakem: Dcera není jeho? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 27. února 2024

Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír

Růžičkovi pod tlakem: Dcera není jeho?

Hejtři jí nedají pokoj, pouští se i do malé dcerky
Hejtři jí nedají pokoj, pouští se i do malé dcerky (Koláž Blesk Sport)

Manželka hokejové legendy Marie Růžičková (35) rozhodně nemá na růžích ustláno. Ačkoli na sebe nijak neupozorňuje a realizuje si svůj sen ve svém vlastním vlasovém salonu, stále se nemůže vymanit z hledáčku hejtrů. 

Růžičková patří mezi extravagantnější dámy, které střídají nejen účesy, ale i barvu vlasů. Někdy se představí jako blondýnka, jindy s kšticí v havraní černi. Právě tento počin hejtrům nahrál na smeč.

Marie Růžičková promluvila ke svým haterům

Video se připravuje ...

„Samozřejmě to člověka mrzí. Nejsem socha z kamene, takže někdy se mě to dotkne,“ promluvila o hejtech na svou osobu v rozhovoru pro Kafe.cz a dodala: „Co bylo například šílené, bylo to, že se začaly povídat zvěsti, že malá není naše dcera, protože je blondýnka, manžel je tmavý a já černovlasá. To bylo hodně nepříjemné. Přitom kdybych se nebarvila, budu dost možná vypadat stejně,” krčí rameny. 

Pořádnou sodovku dostává Růžičková od té doby, co se provalil vztah s Vladimírem Růžičkou, který v té době prožíval těžké onemocnění první manželky. Zatímco ona mu byla oporou, veřejnost ji tvrdě odsoudila za to, že odvlekla manžela a tátu od rodiny ženě, která nakonec svému onemocnění podlehla. 

Marie Růžičková podporuje svého muže i v práciPřečtěte si
Ivana Horvathová
27. 11. 2023 • 07:44

Takové nenávistné a sprosté komentáře.Proč ji nenecháte na pokoji,každý je nějaký.Paní se líbí jak vypadá a manželovi zřejmě taky

klozovice
26. 11. 2023 • 05:51

Kam dál oči takovou si vzal hrůza

Jiří Zvěřina
25. 11. 2023 • 21:54

Tady je vidět, jak je Růžička statečný - plní si bobříka odvahy...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.