Agáta odstřihla Žilkovou: Nikdy jí nikdo nebude dobrej | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Agáta odstřihla Žilkovou: Nikdy jí nikdo nebude dobrej

Veronika Žilková má z dcery očividně radost!
Veronika Žilková má z dcery očividně radost! (David Malík)

Bývalá modelka Agáta Hanychová (38) přiznala, že ve vztahu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (54) nebyla šťastná, i když si to dlouho nechtěla přiznat. Její maminka Veronika Žilková (62) ale poznala, že je něco špatně a nechtěla, aby byl Jaromír součást jejich rodiny.

Dokonalý vztah mámy a dcery – tak by se dalo popsat fungování Agáty a Veroniky. Jakmile ale začala Hanychová randit se Soukupem, Žilkové se to nelíbilo a svůj názor dala jasně najevo. „Nesouhlasila s tím vztahem, protože máma žila v takovém vztahu osmnáct let a viděla, že žiju podobný model, a myslím si, že je ráda, že jsem v tom nežila tak dlouho jako ona," svěřila se Agáta pro eXtra.cz. V té době se proto rozhodla milovanou maminku úplně odstřihnout. Postupem času ale bývalá modelka zjistila, že měla nejspíš pravdu.

Agáta odstřihla Žilkovou: Nikdy jí nikdo nebude dobrej

Video se připravuje ...

Několik týdnů po rozchodu s Jaromírem se Agáta vrátila do náruče Mirka Dopity, který je tatínkem jejího prvního syna Kryšpína. Jaký názor má Veronika na něj? „Nikdy jí nikdo nebude dobrej a mámin názor na Mirka znám, ale pro ni je nejdůležitější, že se Kryšpín a Mia znovu smějí," pronesla brunetka. „Mirka má ráda,“ dodala. Zdá se, že u nich doma už je zase všechno v pořádku a na Hanychové jde vidět, že je opět šťastná.

Navrátil má nový byznys s mámou Žilkovou: A co říkají na rozchod Agáty?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.