Dubovický po rozchodu s Kopřivovou v obležení žen: Oči má však jen pro tu jednu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Dubovický po rozchodu s Kopřivovou v obležení žen: Oči má však jen pro tu jednu!

Expartner Veronika Kopřivové Mirek Dubovický v obležení žen.
Expartner Veronika Kopřivové Mirek Dubovický v obležení žen.  (Jiří Koťátko / CNC)

Bývalý přítel Veroniky Kopřivové (32) Mirek Dubovický (32) je známý jako model, ale nyní už je spíše podnikatel. A tak byla vzácnost potkat Mirka při focení nové kolekce šperků Tiami.

Úspěšný podnikatel žije nyní v Litvínově, kde podniká se svým bratrem, dvojčetem Martinem Dubovickým. Jeho týdenní náplň je dost náročná. „Pracuji od pondělí do středy, zhruba od sedmi do devíti, až desíti večer, abych nahnal ty dny, kdy v práci nejsem, a pak jsem stoprocentně s dcerou,“ prozradil své nasazení Mirek.

Veronika Kopřivová po rozchodu: Jsem dobrá partie! Ale má to háček...

Video se připravuje ...

Od čtvrtka do neděle má totiž dcerku Ellinku, kterou má s modelkou Veronikou Kopřivovou, s kterou se rozešli v dobrém. Nemá však na nový vztah vůbec čas. „Můj osobní život teď nefunguje, ale nebráním se ničemu. Nyní ale nehledám,“ přiznal.

Poté vtipkoval, že nová láska bude asi muset přijít na dětském hřišti. Takže maminky bez partnera, nebo chůvy  v okolí Litvínova, mají u Mirka šanci. Co nyní aktivně hledá, je kroužek pro dcerku, krom plavání by jí rád dopřál ještě nějaký kroužek.

Veronika Kopřivová: Detaily zánětu spánkové kosti její holčičky

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.