Mateřská dovolená je pro Kopřivovou tabu: Byznys na prvním místě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. srpna 2022

Svátek slaví Jáchym, zítra Petra

Mateřská dovolená je pro Kopřivovou tabu: Byznys na prvním místě!

Veronika Kopřivová se opět směle vrhá do podnikání!
Veronika Kopřivová se opět směle vrhá do podnikání! (instagram / archiv )

Podnikavá Veronika Kopřivová (30) se ani během mateřské dovolené nehodlá vzdát práce. Ba naopak, na svá bedra si chce naložit mnohem více! Podnikatelského ducha v sobě zkrátka nezapře.

E-shop s oblečením by byl, teď to chce ale přeci jen něco lukrativnějšího. A v čem jiném se nahání status úspěšného podnikatele lépe než v nemovitostech? Toho si je vědoma i bývalá partnerka hokejisty Jágra (49), která ani během péče o malou dcerku nezahálí a svůj byznys nenechává ležet ladem.

Smutné přiznání Veroniky Kopřivové: Narození dcery vztahu nepomohlo!

Video se připravuje ...

„Chtěla bych si koupit ještě jeden byt a můj partner si ho chce koupit taky,“ řekla rozhodně Kopřivová v rozhovoru pro Primu. Jak napsal web Expres.cz, těsně před narozením dcery Elly si Veronika koupila vlastní byt a během mateřské si zřejmě spočítala, že pronajímání dalšího bytu má něco do sebe, a hypotéka by se tak mohla splácet o to lépe. A u Veroniky platí, že včera bylo pozdě, tudíž lže očekávat, že své ambice probudí k životu co nejdříve.

Jágrova těhotná ex Kopřivová a její partner Mirek: Prozradili vše o svém vztahu!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.