Puberťačky balí Jiřího Dvořáka: Rázná reakce dcery Aničky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Puberťačky balí Jiřího Dvořáka: Rázná reakce dcery Aničky

Jiří Dvořák s dcerou Annou
Jiří Dvořák s dcerou Annou (M. Pátek, profimedia.cz )

Povětšinu roku baví své publikum na sociálních sítích především Anna Dvořáková (21). Pak ovšem v jednom konkrétním období nastává změna, a to by si mladá influencerka nejraději zalepila oči páskou. Jaké reakce Aničku tolik šokují?

Na TikToku cílí na zahraniční vrstevníky, u kterých slaví úspěch. Její videa zhlédne v průměru 300 tisíc uživatelů. Českou mládež baví také, jakmile však nastanou Vánoce, oči většiny se upřou na Aniččina tatínka, herce Jiřího Dvořáka (56). Na něm totiž dámské publikum může oči nechat při sledování vánoční pohádky Anděl Páně, kde herec a dabér ztvární charismatického čerta Uriáše. Když se k rošťáckému kostýmu přidá hlas posledního Jamese Bonda, nejedna žena závidí Vice Kerekes (42) polibek s pohádkovým ďáblem.  

Anděl páně 2. Vánoční filmová pohádka, které nechybí vůbec nic

Video se připravuje ...

Jenomže pohádku pochopitelně sledují nejen rodiče, ale i jejich potomci. A právě mladé dívky po Uriášovi rovněž začaly pošilhávat, čehož si dcera Anička nemohla nevšimnout. Když si ale některé komplimenty týkající se tatínka Jiřího přečetla, raději by je vymazala z paměti. „O Vánocích se mi zaplní sociální sítě ukázkami z Anděla Páně, kde se až moc mladé slečny vyjadřují k mému tátovi. Snažím se to nečíst. Jsou tam věci typu: 'Kolik mu je? Ten je hot!' A já si říkám, nedělej to, je ti třináct a je to můj táta!“ překvapila Anna Dvořáková svou zkušeností moderátora Honzu Dědka v jeho talk show.

Uhádnete, kteří slavní rodiče přivedli na svět tuhle kudrnatou krásku?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.