Dyk překvapil Jakuba Prachaře: Vojta je žena?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 25. září 2023

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Dyk překvapil Jakuba Prachaře: Vojta je žena?!

Vojta Dyk v kostýmu překvapil...
Vojta Dyk v kostýmu překvapil... (Prima, archiv)

Šokoval diváky, porotu, a především Jakuba Prachaře (40)! Tomu Vojta Dyk (38) nadělil k narozeninám vskutku originální dárek. V show Česko Slovensko má talent mu totiž zazpíval coby růžová drag queen.

Tohle překvapení se opravdu povedlo. Do populární show šel hudebník Vojta Dyk jako občasný porotce a ve finále skončil jako jeden z posuzovaných. Když ho (maskovaného v převleku) porota vybídla, aby zazpíval, všichni čekali fiasko, ale... Spadla jim brada. Dyk totiž v angličtině fenomenálně vystřihl song Kam tenkrát šel můj bratr Jan, který kdysi komunisté zakázali zpívat Karlu Gottovi (†80).

Tatiana Dyková na Lvech: Co si obléknu vymýšlíme nad vínem!

Video se připravuje ...

V tu chvíli už Prachař začal tušit, šibalsky se uculoval, a když si ho pak růžová drag queen po ohromném potlesku vestoje pozvala k sobě na jeviště a zazněly první tóny písničky skupiny Nightwork, bylo jasné, kdo že se to pod tunami make-upu skrývá. „Pro maskéry a kostyméry to bylo těžké. Pro mě šlo jen o to, vydržet to sedm hodin... Trvalo to řádně dlouho,“ komentuje proměnu Dyk, který svůj tanec trénoval celou noc, ale stejně mu moc nešel.

Ondřej Gregor Brzobohatý(40) by mu se svým alter egem Tiffany Richbitch dal určitě na frak. „Podařilo se to utajit do poslední chvíle, ale víte... My se s Kubou Prachařem známe dost hluboko, takže mi bylo jasné, že mě poznají,“ dodal Vojta, který se v show Česko Slovensko má talent na Primě opět objeví v neděli večer jako pátý porotce.

Sara Sandeva na zahájení festivalu: S Prachařem přijeli jen na otočku!

Video se připravuje ...

Kdo je drag queen

Většinou jde o muže, který svým oblečením a chováním karikuje ženu, a to pro zábavu nebo s uměleckým cílem. Líčení, oblečení i pohyby při vystoupení bývají přehnané, aby bylo dosaženo komického či dramatického efektu.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.