Herec Marek Taclík (50): Na výslechu kvůli prezervativům | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Herec Marek Taclík (50): Na výslechu kvůli prezervativům

Herec Marek Taclík přiznal, že měl problémy
Herec Marek Taclík přiznal, že měl problémy (reprofoto ČRO Dvojka)

V Kriminálce Anděl se Marek Taclík (50) objevuje pravidelně jako major Oliver Hajn. Vtipálek, který si nenechá do ničeho mluvit. Během let se lehce zakulatil, ubylo mu vlasů, ale povaha mu zůstala.

Jako kluk chtěl jít k policii, protože u ní pracoval táta. „Byl policejní technik – fotograf,“ prozradil před pár dny Marek v rozhlasových Blízkých setkáních Terezy Kostkové s tím, že fotil i mrtvoly – domů si ale naštěstí práci nenosil.

Herec Marek Taclík přiznal svou slabost: Jsem pořád neukázněné dítě!

Video se připravuje ...

„Po maturitě, před tím, než mě uhranulo divadlo, jsem nevěděl, co chci dělat. A jedna z možností byla, že půjdu k policii,“ dodává.

Nakonec ale zamířil do divadla – nejdřív jako kulisák, poté se přihlásil na DAMU, aby vystudoval Zkušeností s policí měl dost nejen díky tátovi. Jako kluk totiž nechyběl u řady výtržností. „Měl jsem tu možnost pozorovat policisty z druhé strany. Rodiče to se mnou neměli jednoduchý. Třeba v sedmé třídě jsem byl na výslechu, protože jsme na škole v přírodě měli soutěž, kdo ukradne víc prezervativů. A oni nás chytli,“ líčil na Dvojce. „Pak jsem byl na Mikuláše na výslechu. Tatínek mě vedl na služebnu u nás v Chlumci,“ 

Marek Taclík práskl: Po 8 let další řada oblíbené kriminálky!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.