Blamáž na pohřbu maminky! Vypadal jsem jako vyžírka, zuří Čok | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Blamáž na pohřbu maminky! Vypadal jsem jako vyžírka, zuří Čok

Vilémovi Čokovi zemřela maminka.
Vilémovi Čokovi zemřela maminka.  (Facebook)

Tohle si nepředstavoval ani v tom nejhorším snu. Zpěvákovi Vilému Čokovi (61) zemřela koncem dubna jeho milovaná maminka. Chtěl jí uspořádat důstojný pohřeb, proto kontaktoval známý pohřební ústav Pegas. To, co udělali, ho ale šokovalo a dodnes se z toho nemůže vzpamatovat.

Vilémova maminka celý svůj život milovala květiny. Její syn jí proto od zmíněného pohřebního ústavu objednal kytice za deset tisíc korun. Těch se ale nedočkal. Když vstoupil do pohřební místnosti, zhrozil se. „Byl tam úplně prázdný sál. Jenom s rakví mojí mámy," svěřil se zpěvák pro TN.cz.

„Já ani rodina jsme navíc žádnou kytku neměli. Počítali jsme s tím, že když jsou objednané, zaplacené, tak budou na místě. Objednával jsem je přímo od pohřebního ústavu Pegas," pronesl Čok a se smutným hlasem dodal, že svou maminku pohřbíval bez jediné kytky od něj. Někteří hosté květiny naštěstí přinesli, takže sál nebyl úplně holý. „Já jsem ale vypadal jako vyžírka," říká Vilém.

Rocker a drsňák Vilém Čok si poškodil zdraví: Musí proto používat speciální pomůcku!

Video se připravuje ...

Ještě z pohřbu volal naštvaný Čok do pohřebního ústavu. „Zvedla to pracovnice toho pohřebního ústavu Pegas, která to se mnou sjednávala, a omluvila se, že ty kytky zapomněla objednat," vysvětlil zpěvák, který nechápe, jak se něco takového může stát. Vyžadoval kompenzaci mimosoudním vyrovnáním v podobě vrácení částky za pohřeb i květiny a odškodné ve výši 100 000 korun. To ale Pegas odmítl, vrátili Čokovi pouze peníze za pohřeb a květiny a od té doby nereagují na jeho telefonáty ani zprávy. „Podle mých pravidel tohle není žádná kompenzace, protože vrácení peněz za kytky a za zkažený pohřeb není prostě adekvátní," dodal nespokojený zpěvák, který tuto vzpomínku na maminčin pohřeb z hlavy jen tak nevymaže.

Bleskové zprávy: Kdy se vystěhuje Balák? A detaily pohřbu Šulcové (†76)

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.