Drsný krok Krampola: Jde o zesnulou manželku Hanku | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 21. dubna 2024

Svátek slaví Alexandra, zítra Evženie

Drsný krok Krampola: Jde o zesnulou manželku Hanku

Hana Krampolová (†59) a Jiří krampol
Hana Krampolová (†59) a Jiří krampol (archiv Blesku)

Dnes to jsou přesně tři roky od smrti Hanky Krampolové (†59). Její manžel, herec a bavič Jiří Krampol (85) byl tehdy jak tělo bez duše. Dnes už ale o smrti své milované manželky nechce ani slyšet a dokonce udělal i radikální změnu v jejich společném bytě.

Hanka zemřela 3. srpna 2020, krátce potom, co se vrátila z psychiatrické léčebny. Tam se léčila ze závislosti na alkoholu a zdálo se, že už má to nejhorší životní období za sebou. Opak byl však pravdou. Pro Krampola to byla nečekaná rána, kterou dlouho nemohl vstřebat. Jak je na tom dnes?

Natálie Grossová o Krampolovi: Kdy to dali s Jirkou dohromady?

Video se připravuje ...

„Nechci už se o tom bavit. Snažím se to úplně vypustit. Nějaké neustálé dojímání se, vždyť to je na houby,“ svěřil se Jiří pro eXtra.cz. „Také jsem odstranil všechny fotky a podobně, aby mi ji pořád něco nepřipomínalo. Nemůžu a nechci pořád jen vzdychat,“ přiznal se herec k razantnímu kroku. Snaží se nemyslet na minulosti a užívat si přítomnosti, což se dá pochopit.

Krampol a Bubílková s Bleskem společně ve Varech! Koho zranil Bartoška? A kdo nadával nudistům?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.