Diváci mají jasno: Do role Artura Štaidla (26) chtějí hvězdu Ulice | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

Diváci mají jasno: Do role Artura Štaidla (26) chtějí hvězdu Ulice

Hledá se Artur do třetí série Iveta!
Hledá se Artur do třetí série Iveta! (archiv Blesku)

Jen co se na české seriálové a filmové platformě Voyo objevila druhá série Iveta mapující vrchol kariéry zesnulé české popové princezny Ivety Bartošové (†48), už se uvažuje nad dalším pokračováním. Ani v třetí sérii nebude nouze o nové tváře. Jednu z hlavních v současnosti castingová společnost momentálně shání. A je to velký oříšek!

Životem zpěvačky Ivety Bartošové proplulo několik osudových mužů, tím nejdůležitějším až do posledních chvil zpěvaččina života byl však beze sporu syn Artur Štaidl (26). Mateřská láska byla Ivetiným nejsilnějším citem, a právě hlavně o té bude zřejmě i další pokračování minisérie.  

Štaidl, mateřství, Gott a kariérní vrchol. Pokračování minisérie Iveta se představuje v prvním traileru

Video se připravuje ...

Tvůrci proto mají před sebou nelehký úkol – najít vhodného (ne)herce, jenž by Artura ztvárnil. Vzhledem ke skutečnosti, že seriál vznikal s jeho svolením i pod jeho dohledem, nebude obsazení této role vůbec jednoduché.

Společnost Cinema Casting již vypsala konkurz na náročnou roli s tím, že striktně nehledá pouze dospívající chlapce s hereckými zkušenostmi. Roli tak může získat prakticky kdokoli, kdo je ve věku 13 až 19 let a podobá se nyní již šestadvacetiletému Arturovi v jeho pubertálních letech. Jak informoval server Expres, diváci s nadšením navrhli do role známou seriálovou tvář. „Vojtěch Machuta ze seriálu Ulice, trochu namaskovaný by tak vypadal, ale je trochu starší...,“ cituje server jednu ze fanynek série. „Přesně ten mě taky napadl,“ souhlasila další.

Sekta, miliony a šokující vražda u soudu! Feri po soudu v hospodě a Artur Štaidl vyrazil na Ivetu

Video se připravuje ...

Herec známý ze seriálu Ulice se synovi Bartošové a Ladislava Štaidla (†75) skutečně podobá. Problémem ovšem může být skutečnost, že nesplňuje věkovou hranici, ba dokonce je i o necelé tři měsíce starší než Artur. Zda by pod rukama maskérů dokázal dostatečně omládnout, je zatím ve hvězdách. Už nyní je ale u diváků horkým kandidátem.Přečtěte si
Ivana Sukenikova
6. 7. 2023 • 20:02

Přesně to jsem od začátku věděla , že je Arturovi hodně podobný!Jak jeho dvojče!!

AliAlice
6. 7. 2023 • 17:05

Na té fotce je Iveta krásná,a malej Artík je jako panenka !!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.