Od světa odříznutá Petra Janů (70): SAMOTY SE ZBAVÍ JEN ZA PENÍZE! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 26. září 2023

Svátek slaví Andrea, zítra Jonáš

Od světa odříznutá Petra Janů (70): SAMOTY SE ZBAVÍ JEN ZA PENÍZE!

Petra Janů
Petra Janů (Archiv Blesku)

Chalupu na Třeboňsku má Petra Janů (70) doslova a do písmene na samotě u lesa. Výpadky mobilní sítě jsou tady velmi časté a zpěvačka je tak závislá na pevné lince. Řešení existuje, to by si ale Petra Janů musela zaplatit.

Když vypadne signál, má zpěvačka smůlu, pomoci se jen tak nedovolá. Naposledy Petře telefon vypadl 24. května. „V tomto případě jsme ihned po nahlášení poruchy vše řešili a již další den byla závada na vnitřních rozvodech linky odstraněna a služby byly plně obnoveny, přestože bylo nutné vyslat technika přímo na místo,“ uvedla mluvčí společnosti O2 Zachariášová.

Petra Janů je ale naštvaná a není divu: „Už se stalo, že výpadek byl totální a nešlo zavolat ani na tísňovou linku. Kdyby se tu něco stalo, není šance na pomoc,“ zaútočila před pár dny zpěvačka na svého operátora a dodala: „Už mě to vážně štve. Tohle není jednadvacáté století, ale osmdesátá léta. A neschopnost největšího telefonního operátora doslova děsivá.”

Řešení by tu bylo, jenže bez finanční spoluúčasti zpěvačky to nepůjde. „Vzhledem k nízkému osídlení lokality nemáme možnost nabídnout řešení, které by nevyžadovalo finanční spoluúčast uživatelů,“ vysvětluje mluvčí O₂ Zachariášová s tím, že na dostupnost mobilního signálu má vliv mnoho faktorů, mezi které patří také hustota zeleně anebo členitost krajiny.

Petra Janů o Hance Zagorové: Pamatovat si ji budu se sklenkou šampíčka

Video se připravuje ...

A co na to Petra Janů? „Chápu, že žiju na samotě u lesa a s mobilem to není jednoduché. Budu moc ráda, když mi O₂ vysvětlí tu finanční spoluúčast a třeba se nějak domluvíme,“ je už smířlivější zpěvačka, která má naštěstí na chalupě i pevnou linku. „Visím tedy na pevné. Je to protivné, ale nezblázním se. A čekám na nabídky O₂,“ snaží se hodit do pohody zpěvačka, která celé léto koncertuje a nehodlá se vysilovat hašteřením se s mobilním operátorem.Přečtěte si
Genevive Winklerová
10. 6. 2023 • 15:22

Jo už jí nic jiného nezbývá než si dožít klídek na té chaloupce

Genevive Winklerová
10. 6. 2023 • 08:43

No komedie...pořídí si chalupu na samotě a pak naříká

laskava
10. 6. 2023 • 08:01

Pořídí si chalupu na samotě a pak si stěžuje. Jestli potřebuje společnost nebo hlídat kšefty, určitě má v Praze kde bydlet.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.