Hvězda Ulice Nela Kailová: Kruté příznaky vážné choroby | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Hvězda Ulice Nela Kailová: Kruté příznaky vážné choroby

Mladá hvězda (21) z Ulice: Vážná nemoc!
Mladá hvězda (21) z Ulice: Vážná nemoc!  (M. Pátek, TV Nova)

Sympatická hvězda Ulice Nela Kailová (21) prožívá náročné období. Po silných bolestech břicha, které ji přepadly na oslavě u maminky, skončila v nemocnici. Vzápětí herečce lékaři diagnostikovali Crohnovu chorobu. Teď hubne, trápí ji bolesti. Prospí i tři dny v kuse.

Život se s Nelou opravdu nemazlí. I když už je jasné, že za vleklé zdravotní potíže může Crohnova choroba, její trápení tímto zjištěním v podstatě jen začíná. Nemoc se nedá léčit. Když se objeví, žijí s ní lidé celý život. Než ale začne s účinnou léčbou, musí herečka z Modrého kódu nebo Ordinace v růžové zahradě ještě počkat na výsledky některých vyšetření.

„Čekáme ještě na další vyšetření a výsledky biopsie, ty budou až 16. června. Nela pořád hubne opakují se u ní záchvaty. Vůbec nevíme, jak to bude pokračovat,“ prozradila v rozhovoru pro TN.cz Nelina maminka. Nela se zatím drží statečně dělá vše, co jí lékaři nařídí. „Snaží se, ale jsou chvíle, kdy tři dny prospí, a potom je jí zase den dobře. Zatím má kortikoidy a protizánětlivé léky,“ popisuje maminka křehké blondýnky. 

Tento týden v Ulici: Hospitalizace Kristýny, Hynkův děsivý úraz a Prokopův riskantní krok

Video se připravuje ...

I když je to těžké, herečka neztrácí optimismus. „Nějak to jde, akorát jsem pořád unavená, takže je to dost těžké. Bolesti jsou ale menší, tak jsem ráda,“ pochvaluje si pacientka. „Mám sice naordinovanou léčbu, ale ješě nejsem připravená na bioléčbu, takže beru hrozně silné kortikoidy a antibiotika,“ vysvětluje zpěvačka, pro niž je velkým problémem únava. „Včera jsem byla venku, protože mi lékaři řekli, že musím alespoň nějakým způsobem jít ven. Ale nevydržím tam déle než hodinu. Jsem dost unavená, takže mě sestra vzala jen do přírody ke koním, což mi dost pomohlo. Ale zase jsem pak celý den prospala,“ přiznává Petra z nekonečného seriálu Ulice.

Brzy by se nicméně ráda vrátila na pódium i na plac. „Doufá, že bude zase brzy pracovat. V červenci má v plánu koncerty, jezdí totiž s recitálem Ivety Bartošové. Doufáme, že to bude lepší, Nela by chtěla zpět před kameru,“ říká hereččina maminka a Nela jí dává za pravdu. „Já doufám, že v červenci už budu v pořádku, chtěla bych začít i točit,“ těší se na lepší zítřky Kailová.

Tento týden v Ulici: Děsivý čin Žofie, Lumírův hněv a Luďkův výbuch

Video se připravuje ...Přečtěte si
AHel
6. 6. 2023 • 18:48

Chudák holka, lituji ji, má to v nějakém šíleně špatném stavu, možná i nervy....držím palce.

Uživatel_1282975
4. 6. 2023 • 07:45

Ulici občas sleduji, ale tahle herečka rozhodně není žádná HVĚZDA, ale herečka hodně vedlejší a hodně malé role. Ale bulvár zneužije cokoli, že ?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.