První role Patricie Pagáčové po mateřské: Sexbomba z benzinky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. listopadu 2023

Svátek slaví Ondřej, zítra Iva

První role Patricie Pagáčové po mateřské: Sexbomba z benzinky

V rudém přiléhavém tričku láká na svůj dekolt.
V rudém přiléhavém tričku láká na svůj dekolt.  (Foto FTV Prima )

Pryč jsou doby, kdy hrála nevinnou Terezku v nekonečném seriálu Ulice. Teď se Patricie Pagáčová (34) v komediálním seriálu Agrometal změní v sexy pumpařku, která vesnické dacany láká víc než na levný benzin na svá obří prsa.

Komediální seriál je plný humorné nadsázky a sexistických vtípků. „To jsou krásný kozy co? Já se kolikrát divím, že nám tady tu naftu nezdraží,“ komentuje herec Přemysl Pálek (32) alias Angrešt vnadný výstřih pumpařky, které všichni říkají Panenka. „Kluci, vy jste fakt děsný, měli byste ty svoje pudy krotit,“ odpálkuje je ona. Hereččino poprsí opravdu stojí za povšimnutí! Jak už ale Aha! informovalo, k bujným vnadám Patricii filmaři pomohli vycpávkami! Žádné upejpání! Pracovní »uniformou« Patricie bylo přiléhavé, zářivě barevné oblečení, které skoro nic neschovalo.

„A to jsem dopadla ještě nejlíp z celého osazenstva,“ směje se herečka. „Režisér Karel Janák mi říkal, že Panenka je z celý party nejnormálnější,“ okomentovala Pagáčová pro Aha! svou roli pumpařky, která se touží stát zpěvačkou. Znovunalezený kolega Jedním z důvodů, proč Patricie Pagáčová na roli kývla, bylo i setkání s kolegou Matoušem Rumlem (37) alias Pablem. „Naposledy jsme spolu před třemi lety točili klip Naše cesty pro Marka Ztraceného,“ řekla. „Od té doby jsme se před kamerou nepotkali. Když jsem se dozvěděla, že tu Matouš bude, měla jsem velkou radost,“ dodala. Jak se jí role vnadné vesnické pumpařky povedla, sledujte už zítra ve 20.15 hod. na FTV Prima.

Patricie Pagáčová: Její tajemství se diváci dozvědí až za rok!

Video se připravuje ...

Seriál plný hvězd

Seriál o vesnické partě chlapů, pro které je životní zábavou pití piva a hraní fotbalu, vznikl pod taktovkou režiséra Karla Janáka (52). Hned v prvním díle se diváci přesvědčí, kam až se dá v bláznivé komedii zajít. Po šílené pitce si totiž parta zahraje fotbal s míči na gymnastiku a góly budou střílet dodávkou. Kromě Patricie Pagáčové si v seriálu zahrají i Kristýna Leichtová (37), Petr Stach (48), Jaroslav Plesl (48), Ondřej Malý (57), Petr Čtvrtníček (59), Lukáš Příkazký (38) či Jiří Maryška (43).

Utopený Šteindler

Tvrdého rockera Káju v podání Milana Šteindlera (66) v seriálu Agrometal jen tak něco neporazí, nicméně při natáčení jedné ze scén všem ztuhla krev. Pod Šteindlerem totiž praskla houpačka a on se zřítil do rybníka. Naštěstí všechno dobře dopadlo. „Historek z natáčení byla spousta, ale tahle vede. Konečně bude tedy Milan Šteindler mít co vykládat, až se ho budou ptát na vtipné historky z natáčení,“ říká herečka a producentka seriálu Romana Goščíková (40). „Šteindlera jsme málem utopili, když se měl krásně zhoupnout, a on jaksi spadl. Byla to sice velká legrace, ale do seriálu jsme to samozřejmě použít nemohli,“ dodala producentka.

Patricie Pagáčová s manželem: Jak vychovávají své dítě?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.