Zásadní prohlášení Soukupa a jeho Agáty: Okamžitá reakce | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 21. května 2024

Svátek slaví Monika, zítra Emil

Zásadní prohlášení Soukupa a jeho Agáty: Okamžitá reakce

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup (profimedia.cz)

Přehlídka dekoltů na Miss Czech Republic nedává nikomu spát ani čtyři dny po akci. Poté, co se k některým odvážným modelům vyjádřila Agáta Hanychová (38), která sepsula zejména nahatý převlek Simony Krainové, přilil svou troškou do mlýna i její partner Jaromír Soukup (54). 

„Ten souboj o odhalenou bradavku u diváků byl až trapný, já si myslím, že ty dámy, které se tam potřebovaly vyexhibovat až skoro jako nahé, neměly moc respekt k účastnicím, to se mi moc nelíbilo. Odhalené bradavky patří třeba na ples, filmovou premiéru nebo na zahájení karlovarského filmového festivalu. Když soutěží ty holky o miss, proč strhávat pozornost na sebe?“ uvažoval Soukup v jednom ze svých pořadů na TV Barrandov. Tím však podráždil dýdžejku Andreu Pomeje, která se svezla s ostatními prý jen protože má velké poprsí. 

Agáta Hanychová měsíc po porodu: Za porod dostala odměnu!

Video se připravuje ...

„Za mě je to tím, že jsem byla na titulkách časopisů. To je to, co mě automaticky hází do jedné kupy s ostatními. Podle mě jsou tam ale spíše patrné antipatie ke Krainové. Prsa mám velká, a když jsem si šaty zkoušela, nevypadalo to tak. Za pohybu nějak pracovaly. Myslím si, že moje šaty byly společenské třeba oproti Simoně, která měla velmi výrazný outfit,“ ohradila se Pomeje pro Expres s tím, že vytahovat tyhle věci čtyři po akci se už nehodí. 

Agáta Hanychová: Jak se její děti těší na nového sourozence?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.