Hvězda ZOO Lucie Polišenská (36): KOUPILA PANSTVÍ NA VENKOVĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. července 2024

Svátek slaví Luboš, zítra Martina

Hvězda ZOO Lucie Polišenská (36): KOUPILA PANSTVÍ NA VENKOVĚ!

Lucie Polišenská
Lucie Polišenská (Foto ND/Petr Neubert, Facebook.com, FTV Prima, TV Nova, ara)

Usměvavá herečka Lucie Polišenská (36) se do povědomí diváků zapsala především svou rolí svérázné Julči ze seriálu Slunečná. Život na vesnici se jí očividně zalíbil natolik, že si pořídila vlastní panství a od kolegů si tak vysloužila nové oslovení – Velkostatkářka

Novou přezdívku prozradila se smíchem v pořadu Face 2 Face. „Mám to hrozně ráda a naplňuje mě to, nejsem člověk, kterej je zvyklej na velký město,“ vysvětlila Lucie své rozhodnutí koupit usedlost. Dala přednost životu na venkově i přesto, že se jí teď její práce velice zkomplikuje. Televizní ateliéry jsou v Praze, takže bude muset dojíždět. Během rozhovoru Aha! na hereččině ruce zaujal prsten, který vypadal jako snubní. Podařilo se nám vypátrat, že spolumajitelem statku je hereččin manžel Roman Kolín a sídlo je tak tedy společným majetkem manželů.

Mlžení o muži

Ačkoli Polišenská nejprve nechtěla o svém muži mluvit, nakonec přiznala, že skutečně existuje někdo, kdo v jejím životě tvoří druhou polovinu. Nic víc ale říci nechtěla. Je sice pravda, že své soukromí si Lucie hodně střeží, avšak otázkám »na tělo« se stejně nevyhnula. A tak alespoň prozradila, jaký by muž jejího srdce měl být. „Musí s ním být sranda a já dokážu i ocenit, když mě někdo dokáže dobře urazit, jako vtipně, pak se teda na chvilku naštvu, ale umím to ocenit. Nemám vyhraněnej typ, ale ten člověk mě musí zajímat, bavit,“ mlžila.

Lucie Polišenská: Všichni nemůžeme být hubení! Jsem ráda taková, jaká jsem!

Video se připravuje ...

Elegantní kila

Lucie Polišenská je zejména divačkám sympatická tím, že se za svoji baculatou postavu nestydí, naopak svá kila nosí s elegancí. Jak sama přiznává, v minulosti s tím měla několikrát problémy, například v době, kdy se chystala studovat herectví na DAMU. „To víte, že mi spousta lidí říkala, abych tam nechodila, protože jsem tlustá a že takové holky tam nechtějí. Mně to bylo jedno, milovala jsem divadlo a chtěla jsem to zkusit. Navíc když jsem věděla, jaké skvělé herečky byly Stella Zázvorková, Helena Růžičková, přišlo mi to v pohodě,“ svěřila se pro Aha!.

Bude mimčo?

Zda jednou na veřejnosti odtajní svého muže, není jisté. Že by chtěla děti, to už ale prozradila. „Určitě chci mít rodinu. Divadlo miluju, ale člověk se mu nemůže kompletně oddat a žít jenom pro něj. Má mít rodinu za sebou, prarodiče a rodiče, ale i tu před sebou. A nechci to dlouho odkládat,“ řekla v jednom rozhovoru před pár měsíci. Že by se v tomto smyslu začalo něco rýsovat?

Dětská hvězda z Primy dostala hlavní roli! Má se Burešová začít bát?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Miluše Tomášková
4. 5. 2023 • 07:21

Lucie je skvělý člověk, krásně zpívá a je to paní herečka. Mám ji ráda a fandím ji. 🍀🌞

rudne
3. 5. 2023 • 14:37

Tak sním by nemohla mít SMJ!!!!!

Magdalena Kučerová
3. 5. 2023 • 14:33

Manžel se jmenuje Roman Kolín.

Danuše Spáčilová
3. 5. 2023 • 12:35

Dům je skutečně v SJM, takže manžel Roman existuje, jen není Polišenský

AHel
3. 5. 2023 • 10:49

Prý mateřství nechce odkládat, je velmi otylá a je jí 36 let!!!!! To jsem rodila druhé dítě !!!! Ví o tom, že obézní starší rodičky přicházejí velmi špatně do jiného stavu.... všeho nechte a začněte na miminku pracovat

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.