Hvězdy seriálů Burešová a Polišenská: Prodávají se za stovku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. března 2023

Svátek slaví Arnošt, zítra Kvido

Hvězdy seriálů Burešová a Polišenská: Prodávají se za stovku!

Eva Burešová poprvé od porodu syna Tristana na veřejnosti: Vyrazila na setkání s fanoušky.
Eva Burešová poprvé od porodu syna Tristana na veřejnosti: Vyrazila na setkání s fanoušky. (Blesk:foto CNC: Marek Patek)

Jako příležitost k drobnému přivýdělku pojal sobotní autogramiádu Evy Burešové (29) a Lucie Polišenské (36), hvězd primáckého seriálu ZOO, ve Fashion Aréně v pražských Štěrboholech jeden mladý podnikavec.

Když už si na fotky obou hereček s jejich podpisem vystál víc než dvouhodinovou frontu, těsně před koncem akce je nabídl na prodej. Tržní hodnotu svého zboží stanovil na 100 Kč za kus. V případě Burešové uspěl na první pokus a vůbec nevadilo, že šťastný kupující se nejmenuje Pavel.

Eva Burešová o bývalém partnerovi a koronaviru

Video se připravuje ...

„Zkusím to jméno nějak smazat,“ přišel po chvilce zamyšlení s řešením novopečený majitel kýženého suvenýru. S „podpiskartou“ Polišenské se potom samozvaný prodejce autogramů vydal dál směrem ke konci v té době stále ještě téměř nekonečné fronty. Snad rovněž úspěšně.

Seriálové krásky: Bolestivé utrpení Burešové a Bernášková zabouchla dítě v autě

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.