Exposlanec Feri opět u soudu: Přiznal jednorázovky | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Exposlanec Feri opět u soudu: Přiznal jednorázovky

Exposlanec Dominik Feri u soudu (27.4.2023)
Exposlanec Dominik Feri u soudu (27.4.2023) (Blesk:Jiri Kotatko)

U soudu se včera pod drobnohledem rozebírala minulost exposlance Dominika Feriho (26, exTOP 09). V době, kdy měl znásilnit jednu z dívek, přiznal známosti na jednu noc, i to, že měl přítelkyni.

„Pro mě ten večer byl další z desítek. Pro mě to byl standardní večer,“ řekl Feri o chvílích, které trávil s jednou z dívek, které ho obvinily ze znásilnění. Ačkoliv u soudu tvrdil, že drogy v té době neužíval, přiznal kouření marihuany na střední škole. Jako student prý také pil alkohol alespoň třikrát týdně a u sebe v bytě pořádal večírky.

Sekta, miliony a šokující vražda u soudu! Feri po soudu v hospodě a Artur Štaidl vyrazil na Ivetu

Video se připravuje ...

Odmítá ale, že by někoho znásilnil nebo se o to pokusil. Exposlanec včera také přiznal, že se před rokem pokusil o sebevraždu kvůli obviněním proti němu. Pokud by se však jeho vina prokázala, hrozí mu až 10 let vězení. Soud bude pokračovat v červenci.

Našel si motiv?

Exposlanec u soudu spekuloval, že za obviněními proti němu mohou být peníze z odškodného, zájem médií či nátlak partnera jedné z poškozených. Jelikož je většina jednání za zavřenými dveřmi, veřejnost nemá možnost slyšet výpovědi dívek.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.