Havlová v zajetí smutku: To vše kvůli Brodské | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Havlová v zajetí smutku: To vše kvůli Brodské

Havlová vyjádřila Brodské podporu
Havlová vyjádřila Brodské podporu (Instagram.com)

Čtyřiapadesátiletá herečka, Tereza Brodská, neměla úplně standardní dětství. Namísto s rodiči žila u své tety a strýčka. A ačkoli tento čas popisuje s tou největší láskou a pokorou, její příběh zasáhl nejednu známou tvář. Dagmar Havlovou téměř dovedl k slzám. 

Jana Brejchová a Vlastimil Brodský patřili k nejzvučnějším jménům herecké scény, jejich pracovní vytížení bylo tak přepjaté, že na malou Terezu nezbývalo moc času. Putovala tedy do náruče tety Blanky, nejstarší sestry Jany Brejchové.

Tereza Brodská (53) slaví 25 let s manželem Herbertem Slavíkem: Promluvila o milencích!

Video se připravuje ...

Když se vrátila domů, bylo jí už 8 let, krátce na to ale začalo manželství Brejchové a Brodského skřípat. „Jestli mě něco v životě mrzí, tak to, že se rodiče rozvedli!“ vyznala se Tereza nedávno na sociální síti. Publikovala zároveň snímek rodičů, pod který připsala: 

„Jestli jsem v životě za něco vděčná, tak za nejkrásnější dětství, kdy jsem od 6ti týdnů po narození až do 2. třídy bydlela u Blanky. Milovala jsem je a oni mě – a možná mně i někdy nadržovali, přesto, že měli své dvě vlastní děti. Ale já jsem je brala jako vlastní, úžasné sourozence a oni mě jakou malou sestřičku. Takže… máma Blanka, táta Vláďa, máma Jana, táta Bróďa! Miluji vás všechny!“  

Silný, leč poněkud smutný, osud vyvolal spoustu reakcí. Zasáhl i bývalou první dámu, Dagmar Havlovou„Terezko, holčičko!“ vyjádřila Brodské podporu v komentářích. 

Upřímná Tereza Brodská: Proč přibrala 10 kilo? A jak je na tom máma Brejchová?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Květoslava Krausová
23. 4. 2023 • 22:13

Tak není to standardní dětství, ale ne ojedinělé. Navíc se to o Tereze Brodske a její rodině všeobecně ví. Předpokládám tedy, že to vi i pani Havlová. Konec konců měla tedy dokonce dvoje rodice a měli ji všichni rádi. Každý z nás má nějaký stín v životě, s kterým se musí vyrovnat.

rydlo
21. 4. 2023 • 18:09

Proboha, to už neví Havlová jak se připomenout, tak tahá do bulváru půl století staré události, které se jí vlastně ani netýkají? Vždyť nikdo o ní, ani o její zviditelňování nestojí, dost lidí ji nemusí, už by mohla někam zalézt a nevnucovat se!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.