Velké překvapení pro Brodskou: Dostala korunku mámy! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Velké překvapení pro Brodskou: Dostala korunku mámy!

Tereza Brodská dostala korunku po mamince.
Tereza Brodská dostala korunku po mamince. (Archiv Blesku)

Nečekaný dárek dostala hvězda seriálu ZOO Tereza Brodská (54). Fanoušek jí dal korunku, kterou nosila její matka Jana Brejchová (82) coby královna v právě reprízovaném seriálu Arabela, a také kouzelný prsten princezny!

Neznámý muž měl doma repliku koruny a prstenu dlouhých 11 let. „Měla jsem autogramiádu v Brně a pán mi šperky přivezl. Byla jsem zaskočená,“ svěřila deníku Aha! Tereza. Vše se odehrálo tak rychle, že se ani nestačila zeptat dárce, jak se jmenuje, odkud pochází a hlavně na historii šperků. „Moc prosím toho pána, aby se mi ozval! Zaslouží si být označen. Je to totiž neuvěřitelné,“ vzkázala Brodská na svém Instagramu.

Tereza Brodská mluví o své knize Moje máma Jana Brejchová

Video se připravuje ...

Stále na lůžku

S královskými dary se dokonce pochlubila své mamince, která je už přes 7 let v centru dlouhodobě nemocných v pražském Motole, protože po kolapsu potřebuje čtyřiadvacetihodinovou péči. Královna z Arabely totiž trpí odumíráním bílé hmoty mozkové a je připoutána na lůžko. Dcera Tereza ji pravidelně navštěvuje a při poslední návštěvě vzala s sebou i korunku s prstenem.

Nejsem škrt

„Maminka byla nadšená! Akorát mně ten prsten bere a pořád s ním divně kroutí... Nechápu proč,“ smála se herečka. „No, kdyby si někdo chtěl zakroutit, půjčím, ať nejsem škrt!“ vtipkovala Brodská na sociálních sítích.

Jana Brejchová – největší ikona československého filmu

Video se připravuje ...

Vzpomínka na dětství

V době natáčení seriálu Arabela bylo Tereze pouhých 12 let. Kromě maminky Jany v něm hrál i její otec Vlastimil Brodský (†81), který představoval krále Hyacinta. „Tatínek s maminkou dokonce připravili exkurzi na natáčení pro celou mou třídu, sehnali autobus a jeli jsme na natáčení exteriérů na nějaký hrad nebo zámek,“ svěřila deníku Aha! Brodská.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.