Krejčíková úplně nahá! Jak dokázali, aby se svlékla? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 1. prosince 2023

Svátek slaví Iva, zítra Blanka

Krejčíková úplně nahá! Jak dokázali, aby se svlékla?

Aneta Krejčíková promluvila i o natáčení nahých scén.
Aneta Krejčíková promluvila i o natáčení nahých scén. (Pavel Machan, ČT, TV Nova, archiv Blesku)

Zlobila i v dobách normalizace. Herečka Aneta Krejčíková (31) alias sekretářka Květa druhý díl Volhy pořádně okořenila. V milostných scénách s Kryštofem Hádkem (41) alias řidičem Standou Pekárkem sundala i podprsenku a předvedla bujná ňadra v plné kráse. Přesvědčil ji režisér Jan Pachl.

Pánské osazenstvo u obrazovek nebylo v neděli večer zklamané, zato puritáni asi raději přepnuli na jiný program. Živočišné tornádo Aneta Krejčíková totiž v roli Květy rozjela v minisérii Volha sexuální dobrodružství s ženatým Pekárkem přímo u sebe v kanceláři na stole. Pochopitelně tím jejich milostné pletky neskončí.

Anetu Krejčíkovou trápí chronické onemocnění pleti. Prozradila, jak s tím bojuje

Video se připravuje ...

Figura na ředitelství

„Když jsem to četla poprvé, smála jsem se, jaký typ role mi zase svěřili. Ale nakonec to nebyl herecký šuplíček, pár připomínek od rejži přišlo. Třeba – buď sympatičtější! Je to nejvěrnější milenka hlavního hrdiny, řidiče Pekyho, ale je to vlastně schopná žena činu,“ popsala herečka Aha!. A taky že ano! V druhém díle nepředvedla jen dobové spodní prádlo, ale dolů letěla i podprsenka. „S takovouhle figurou bys mohla dělat na ředitelství,“ chválí ji milenec.

Seroš X: Volha

Video se připravuje ...

V dietním režimu

Ploché břicho nicméně herečka nemá zadarmo. Aby shodila poporodní kila po dvou dětech, musela tvrdě makat. „Zhubla jsem, nežeru. Mám furt hlad, ale funguje to,“ netají se. Ačkoli své bujné poprsí, útlý pas a oblý zadeček sem tam ukáže i na svých sociálních sítích a studem před kamerou nikdy netrpěla, na place to přede všemi moc příjemné není. „Před nahýma scénama si musím dát panáka! Přitom jsem zapsaná jako herečka, které nevadí se svléknout. Jsem exhibicionistka, ale není to vždy úplně jednoduché,“ svěřila se Aha!.Přečtěte si
AliAlice
12. 4. 2023 • 11:51

Musíte ale uznat,že je to krásná ženská se vším všudy.Přírodní kráska,která má navrh před všema těma vycpa­nýma,­,sili­konka­ma " !!!

lekno
11. 4. 2023 • 23:20

Jací puritáni ? Autor článku snad neví, co pojem puritán obnáší ? Pochybuji, že každý divák, který zrovna nebyl nažhaven na sex-scény ze seriálu, případně přepnul program, aby se na něco takového nedívaly jeho děti – byl puritán, tedy člen protestantské církve, kalvinista nebo nějaká jejich odnož.. Proč nazýváte puritány diváky, kteří nejsou závislí na sledování sexu, nebo nemají zrovna náladu dívat se na tohle v TV ? A rodiče, kterým záleží na mravní výchově jejich dětí ? Třeba z nich nechtějí mít předčasně dospělé, prakticky zaučené do sexu v dětském věku. Kdysi bylo v televizi zvykem, že před takovým typem seriálu se uvedl text, že je to program nevhodný pro děti. Dnes – nic, žádné upozornění.. Přijde mi to jako jedna z forem úpadkové dekadence - jen aby se z dítěte stal čím dřív takový „ostarek“, který poznal a zažil télesný sex dřívě, než zamilování a lásku. Smutné, děti pak přicházejí o své dětství moc brzy..

lekno
11. 4. 2023 • 23:17

Ano, obvykle to tak funguje - když zacinkají penízky, svědomí ztichne.

stoura
11. 4. 2023 • 10:26

Ta herečka byla kus už když začínal ten nekonečný seriál Ulice, škoda že ty partie jsou rozostřený. Moc hezká a aby se takhle předvedla, to museli panečku sáhnout hlouběji do pokladny!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.