Otec Ivan a syn Vojtěch Vodochodští: Dojde na testy DNA? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Otec Ivan a syn Vojtěch Vodochodští: Dojde na testy DNA?

Táta se synem si nejsou podobní ani trochu
Táta se synem si nejsou podobní ani trochu (Foto Aha! – Martin Hykl, Tonda Tran, FTV Prima, ara)

Někdy jablko nepadne daleko od stromu. V případě Ivana Vodochodského (59) a jeho syna Vojtěcha (29) se ale odkutálelo tak daleko, že známý šéfkuchař a herec dokonce zvažuje podstoupit testy DNA.

Oba se živí herectvím, tím ale veškeré podobenství mezi nimi končí. „Táta má hnědé oči a hnědé vlasy, je o půl hlavy menší a je trošku při těle, takže moc nedává smysl, že já jsem blonďák a mám modré oči,“ vtipkuje Vojtěch. „Ale mám prej po tátovi tvar očí. A taky mám vkus na jídlo. Vařit mě baví, to se určitě od taťky rád něco naučím,“ zachraňuje to a současně připouští, že testy DNA jsou u nich v rodině pravidelně skloňovány.

Seriálový „Sepéši“ na Českých lvech: Ukázal novou přítelkyni!

Video se připravuje ...

„Testy DNA jsme zatím nedělali. Ale táta mi každé Vánoce vyhrožuje, že mi je dá pod stromeček a poletím z baráku,“ řekl otevřeně Vodochodský mladší. Teď se oba pracovně potkávají na Primě. „Táta je pyšný, stejně jako já na něj. Naše cesty se, co se práce týče, před několika lety rozdělily, protože jsem si řekl, že bych měl jít svou cestou a udělat si svou kariéru. To se stalo, úplně bez jeho pomoci, a tak jsem i teď díky tomu mohl přijmout nabídku od Primy, kde je i táta,” popsal televizní Petr Sepéši z minisérie Iveta. Co na sebe ještě prozradil, sledujte dnes od 21.35 na Primě.

Utajená přihláška

Když si Vojtěch podal přihlášku na DAMU, bylo to pro Ivana velké překvapení. „Do 18 let chtěl být pořád něco počítačovýho. Jeho ségra byla trefená divadlem odmala, ale Vojtu divadlo nikdy moc nezajímalo. A najednou jsme se to jen tak mimochodem dozvěděli, protože úmyslně nechal přihlášku v kuchyni na baru,“ popsal už dříve Ivan v České rozhlase.

Vojtěch Vodochodský: Táta je na mě pyšný, stejně jako já na něj

Video se připravuje ...Přečtěte si
radkomuller
21. 6. 2023 • 12:15

Rektalni alpinista Ivan V.

E M
29. 3. 2023 • 10:34

JaKPAK tatíček vypadal v jeho letech, to nemáte fotku. porovnávat skorodůchodce a mlaďocha je typický plesk.

besilas
29. 3. 2023 • 09:50

Ušetřete za testy. Mladej je mu podobnej, jako by mu vypadl z p.....
Akorát není tak vyžranej, zatím. Ale genetika je genetika.

Miroslav Safrata
28. 3. 2023 • 09:15

Je mu podobnej
.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.