Hložka vytočilo zdražování: OSTUDA VLÁDY! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 28. května 2023

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Hložka vytočilo zdražování: OSTUDA VLÁDY!

Standa Hložek
Standa Hložek (Foto Aha! – Robert Klejch a ara)

Vysoké ceny postihly většinu obyvatel, a to včetně známých tváří. Některé o situaci hovoří více, jiné méně či vůbec. Mezi ty, kdo s drahotou silně nesouhlasí, je i hudebník Stanislav Hložek (68). Tomu po běžném nákupu potravin div nevypadly oči z důlků!

S inflací zápasí většina evropských zemí, Česká republika je ovšem s hodnotou 18, 4 procenta na třetím místě v rámci celé unie. Současná míra inflace sice klesá, ceny potravin jsou ale stále alarmující. Nemile překvapen byl během obvyklého nákupu i zpěvák Standa Hložek, kterého nenechaly chladným především ceny zeleniny.

Hložek na posledním rozloučení se Zagorovou: Nejradši bych utekl...

Video se připravuje ...

„Kilo paprik za 140 korun, kilo rajčat, která mám hodně rád, za 80 korun. Svět se zbláznil. Nevím, kde je chyba, ale cítím, že někde chyba je. Člověk by měl být dobrý hospodář, ovšem to, co se v současnosti děje, je skutečně ostuda a je to vizitka těch, kteří se o nás mají starat,“ nebral si Hložek servítky v rozhovoru pro server ŽivotvČesku.cz.

Nedávno se nad cenami pobuřoval i Hložkův kolega z branže Felix Slováček (79). Tomu se sice pracovně daří, to ovšem neznamená, že se mu za potraviny chce dávat takové peníze. „Vidím to kolem sebe, jak je všechno drahé. Překapuje mě, když si jdu koupit rajčata a stojí skoro sto korun. Pakliže nás v tom nechají ti, kteří na to mají, tak s tím nic nenaděláme,“ zoufal si již koncem minulého roku Felix Slováček.  

Felix Slováček opouští Dádu: Koho bere do Itálie místo ní?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.