Vtípek o Babišovi se Holubové vymstil: Hloupá alkoholička, píší jí lidé | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. července 2024

Svátek slaví Jindřich, zítra Luboš

Vtípek o Babišovi se Holubové vymstil: Hloupá alkoholička, píší jí lidé

Eva Holubová
Eva Holubová (Foto Aha! – Martin Hykl, Pavel Machan)

Herečka Eva Holubová (63) se svými názory netají. A to ani těmi politickými. Na svém instagramovém profilu nedávno sdílela kontroverzní koláž s bývalým premiérem Andrejem Babišem (68) a naším stále ještě právoplatným prezidentem Milošem Zemanem (78). Své sledující chtěla nejspíš pobavit, ale bohužel to nikomu vtipné nepřišlo.

Eva chtěla dát najevo, že jí oba dva muži připadají jako komici. Proto vytvořila fotomontáž, ve které prohodila obličeje známých bavičů Laurela a Hardyho za obličeje Babiše a Zemana. V tu chvíli se její sledující obrátili proti ní a začali na Holubovou ošklivě útočit. „Hloupá alkoholička, která neví, co je dobré,“ napsal jeden z jejích „fanoušků“ pod její pracně vytvořenou koláž.

Proč bylo natáčení komedie Přání k narozeninám problematické

Video se připravuje ...

„Nevím, proč je v té ženské tolik zla. Ti dva politici pro nás na rozdíl od pětikolky udělali spoustu dobrého,“ přidala se další. „Jako by jí nestačilo, že vyhrál ten její generál, ještě se musí vysmívat nám, voličům toho druhého,“ zlobila se paní Alena. Vulgárními komentáři se to pod fotkou jen hemžilo, proto se Eva rozhodla raději celý příspěvek smazat.

Eva Holubová s tajemným doprovodem! Kdo to je?

Video se připravuje ...Přečtěte si
reiner
1. 3. 2023 • 10:52

Nevím ani proč, ale nesnáším ji odjakživa - ty její kydy se vážně nedaly a nedají poslouchat - všude kde hraje buď nesleduji, nebo alespoň tu scénu s ní přepínám ....

ELLA Průšová
28. 2. 2023 • 21:52

AHel; nikoliv, postupující demence!

lukim
28. 2. 2023 • 08:52

Diskuze viz níže je fakt trefná - souhlas

Jimmi
27. 2. 2023 • 17:13

Holubová už je dávno za horizontem. Je to už jen blbá alkoholička s vypatlaným mozkem.

Sýkorka Borka
27. 2. 2023 • 15:49

Mám jej plné zuby aj z tej reklamy. Ak si manažéri Montfieldu myslia,že im zvýši predaj, sú na veľkom omyle.Len sa zjaví na obrazovka, pretekáme sa, kto skôr vypne hnusnú reklamu s jej príšerným, prepitým, škrekľavým hlasom. Nechápem, ako na ňu vôbec prišli. Mali jej dať fľašu alkoholu do ruky a zrejme by sa mnoho alkoholikov aj piť odučilo. A ona ide hodnotiť a mať pripomienky k vrcholovým politikom! Na smiech! Vlastne úbohosť!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.