Vytočená Holubová: Babiš - už mě nebabíš! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. února 2023

Svátek slaví Veronika, zítra Milada

Vytočená Holubová: Babiš - už mě nebabíš!

Eva Holubová
Eva Holubová (David Kundrát, Martin Hykl)

Politika herečce Evě Holubové (63) rozhodně není cizí. Čas od času na svém instagramovém profilu zavzpomíná na prvního českého prezidenta Václava Havla (†75) i jeho manželku Olgu Havlovou (†62), s nimiž ji pojilo pevné přátelství. Ani letošní prezidentské volby jí nejsou lhostejné. Proto jako známá tvář dělá maximum, aby podpořila svého favorita.

Kdo bude příští hlavou státu, se dozvíme již koncem ledna. Atmosféra houstne každým dnem a lidé jsou čím dál více nervózní. Dezinformacemi se to v českém internetovém i mobilním prostředí jen hemží a spousta lidí se snaží uvádět věci na pravou míru. Mezi ně patří i herečka Eva Holubová, která veřejně podpořila kandidáta Petra Pavla (61), na němž se nyní dezinformátoři hojně pasou.

Eva Holubová s tajemným doprovodem! Kdo to je?

Video se připravuje ...

To se herečce pochopitelně nelíbí, stejně jako se jí nelíbí rétorika protikandidáta Andreje Babiše (68). Díky svému úspěšnému instagramovému profilu se proto Holubová snaží dělat předvolební osvětu, aby nedocházelo k tomu, že lidé dostávají informace mylné či vytržené z kontextu.

„Babiš říká takové věci, že Petr Pavel nezná žádného státníka, že dohledal fotku pouze s bulharským prezidentem. To je pro mě, jako když mu to píšou Cimrmani, to je šílený,“ cituje herečku web eXtra.cz. Jak volební tlak sílí, zvyšuje se i napětí, které je patrné i ze slov Evy Holubové.

„Já ani nemám nic proti těm voličům, co volí Babiše, kromě těch, kteří ho volí z prospěchu, ale když volí třeba ze strachu, nebo z naděje, tak si říkám, že to je vina tohohle celého světa, že jim to nikdo nevysvětlí, že prezident nemůže vyhlásit mobilizaci. Hele, já vám to řeknu takhle: Babiš - už mě nebabíš,“ pronesla Eva Holubová, kterou upřímně zajímá důvod, proč by si notná část národa přála, aby se prezidentem stal bývalý český premiér.

Eva Holubová po operaci. Na premiéře pod silnými prášky a v korzetu!

Video se připravuje ...

„Já bych si sedla a řekla bych: Proč? Proč myslíš? Proč ty jako Čech chceš Slováka? Já chápu na ministra, na nějaké odborné věci, ale proč chceš, aby na hradě českých králů nebyl Moravan, nebo Čech? Co ti na tom vadí? A ještě takový, který przní češtinu? Ne, to radši ať mluví slovensky, já mám slovenštinu ráda. No, takhle bych na to šla,“ nadnesla pár otázek na voliče Andreje Babiše Eva Holubová. Třeba se od některých dočká odpovědi.Přečtěte si
ELLA Průšová
23. 1. 2023 • 21:32

Holubová, ty stará ochlasto, jméno, Babiš, ty vůbec si neber do své prochlastané mordy!

kokeš
22. 1. 2023 • 12:10

A prý je, či byla alkoholička.

kokeš
22. 1. 2023 • 12:07

Ta spanilá kráwo!

safinka59
22. 1. 2023 • 06:30

Holubová evidentně prochází demencí ex alkoholičky ! Její myšlenkové pochody dokládají , že nastal čas navštívit odborníka na psychiatrii ! Není pódia na demonstraci, kde by netajtrdlíkovala, čelenky ve vlasech, různé odznáčky na hrudi a co slovo, to perla.
Holubová, Holubová ! Zlaté časy, kdy jsi se nezešměšňovala na podporu Milionu chvilek, neřešila Fandu v reklamě....ale odváděla kvalitní práci na pódiu divadla !
Každopádně při plné inteligenci této osoby, která za peníze vyměnila morální hodnoty za pohrdání slušnými lidmi se ptám, zda nalezne odpověď :
! Kdo a proč vybral za prezidentského kandidáta bývalého generála a komunistického rozvědčíka Petra Pavla, není jasné. „Protože generál Pavel už několikrát změnil vlajku, když chtěl nejprve nastavovat hruď za vítězství socialismu na celém světě, aby pak rychle mával vlajkou Západu, tak není jasné, jakou vlajkou bude mávat v nastupující krizi,“ říká Václav Vlk, signatář Charty 77. Od Andreje Babiše nečeká, že by se z něj stal bojovník proti Green Dealu. Je to byznysmen a politik, jistěže egocentrista, a televizně nepřitažlivá figura. Ale rozhodně to není figurka, která bude ovládána špagáty odněkud odjinud.
Kdo a proč vybral za prezidentského kandidáta ausgerechnet bývalého generála a komunistického rozvědčíka Petra Pavla, není jasné. Naše armáda to rozhodně nebyla, z vnitřního politického života České republiky to také nevyplývá. Není vůbec jasné, čí zájmy Petr Pavel reprezentuje. Takové to podsouvání, že snad je kandidátem NATO, to je spíše píárová finta.

Poněkud mne ovšem překvapilo, že někdo vymyslel ono podivné heslo: „Vrátit Česku klid a řád“. Nastolování klidu a řádu je v našich zemích tradiční politickou mantrou. Tu použili už Habsburkové po roce 1648, ještě před Rakousko-uherským vyrovnáním to bylo heslo pro zavedení Bachova absolutismu (1851–1859), se stejným heslem ovládl Itálii Mussolini a do střední Evropy vstupoval Hitler. A s velice podobným heslem pak v roce 1948 operoval Klement Gottwald

Uživatel_5166824
21. 1. 2023 • 18:24

A koho bavíte, Vy, paní Holubová? Vám může někdo říkat "lásko" jen za peníze v blbé reklamě...Vy nás už nebavíte dávno , bohužel...

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.