Lašková kontra Perkausová: Spor na nože po vyhazovu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 9. června 2023

Svátek slaví Stanislava, zítra Gita

Lašková kontra Perkausová: Spor na nože po vyhazovu?

Která moderátorka půjde z kola ven?
Která moderátorka půjde z kola ven? (ara)

Do Hlavních zpráv na Primě se vrací Eva Hecko Perkausová (28), a někdo jí tak bude muset post moderátorky uvolnit. A ačkoliv na Evino místo při jejím odchodu na mateřskou usedla Soňa Porupková (32), vyhazov dostala úplně jiná moderátorka.

Podle posledních informací dojde na Primě k překvapivým změnám, které nečekali jak diváci, tak ani samotní moderátoři. Eva Perkausová se totiž do hlavního vysílacího času vrací dříve, než se očekávalo, a jedna z žen tak musí vyklidit pole. Její náhradnice Soňa Porupková ale překvapivě v hlavní relaci zůstává moderovat s Romanem Šebrlem (48) a Evě uvolní židli Gabriela Lašková(33)!

Eva Hecko Perkausová se dojemně rozloučila s Hlavními zprávami na Primě

Video se připravuje ...

Gabriele bylo jako bolestné nabídnuto místo v pořadu Showtime, což by ji však profesně degradovalo o několik stupňů níže. „Zatím jsem nic neodmítla, víc k tomu ale v tuhle chvíli říct nedokážu,“ vyjádřila se pro Aha! Lašková, která je rychlým koncem ve zprávách evidentně minimálně zaskočená. „Můžeme potvrdit, že se blíží návrat Evy Perkausové na obrazovky, bude tvořit novou dvojici s Petrem Suchoněm. Roman Šebrle se dokázal se svou současnou partnerkou Soňou Porupkovou neuvěřitelně sehrát. Gabriela Lašková dostala nabídku na jinou moderátorskou pozici a budeme rádi, když zůstane nadále důležitou členkou týmu CNN Prima NEWS,“ potvrdil Aha! Matěj Štýs, PR konzultant z Primy.

Perkausová drsně o vztazích Šebrleho: S kolika ženami vlastně chodí?!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Uživatel_5364631
23. 2. 2023 • 14:42

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Jiri Tomsu
19. 2. 2023 • 23:11

Republika v čudu národ rozdělený jako nikdy v minulosti , generál který ještě před pár týdny tvrdil že za žádnou cenu nepůjde do politiky je novým prezidentem, atd. A CNN řeší tyhle poťouchlosti. To si snad soudruzi dělají bulvární legrajdu...nebo ne? V tom případě Buddha opatruj žurnalistiku🤐😪🤧🤧

Jiri Tomsu
19. 2. 2023 • 23:07

Žasnu

Nedá se to jinak vyjádřit

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.