Tohle Bagárová dělat neměla! Ustojí Monika závist a zlobu? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 1. června 2023

Svátek slaví Laura, zítra Jarmil

Tohle Bagárová dělat neměla! Ustojí Monika závist a zlobu?

Monika Bagárová a Leonard Lekaj vypadají jako dvě hrdličky.
Monika Bagárová a Leonard Lekaj vypadají jako dvě hrdličky. (Instagram)

Úspěch se u nás příliš neodpouští a je jedno, jak k němu člověk dospěje. Zpěvačka Monika Bagárová (28) díky svému pěveckému talentu patří mezi to nejlepší, co česká hudební scéna nabízí, a zároveň umí své jméno prodat i na sociálních sítích, kde se to hemží spolupracemi. Některé výhody slavných ale běžní lidé nemohou rozdýchat…

Jako zpěvačka je chválená, jako influencerka spíše kritizovaná. Monika Bagárová, která se od 15 let věnuje zpěvu, dosáhla za svou profesionální kariéru mnoha úspěchů a odměnou je pro ni léta budovaný luxus.

Monika má z auťáku radost. Její fanoušci už tolik ne!

Monika Bagárová: Nikdy jsem netušila, že můžu mít dvě srdce

Video se připravuje ...

Nedávno se přestěhovala do vysněného domu se svou dcerou Rumií (2), létá na luxusní dovolené a nově se pochlubila i novým BMW, které získala díky spolupráci s automobilovou společností. Benefity, které se pojí s pracovním úspěchem i popularitou na sociálních sítích začínají být pro mnohé nestravitelné. Že je dnešní doba takto nastavená a známá jména prodávají lépe, si lidé zkrátka odmítají připustit.

A právě zmíněné auto, jímž se Bagárová pochlubila na Instagramu, bylo pro mnohé poslední kapkou. „No jo, někdo tvrdě pracuje celý život a do práce od mládí až do důchodu jezdí autobusem, nebo na kole, jako např. moje máma. V tak krásném autě nikdy ani neseděla. Dneska je to očividně snadnější. Zvláštní je, že se lidé v ČR neustále rozčilují, jak se u nás máme špatně,“ cituje rozhořčeného uživatele sociální sítě web VIP show.

Pravda o kauze s vízem. Muradov: Nevyhostili mě, nejsem nebezpečný

Video se připravuje ...

„Nebýt reklamního sdělení, tak by si snad i člověk myslel, že jste si ho koupila. No, pro vaši smůlu to tak nejspíš nebude,“ napsal pod zpěvaččin reklamní snímek další sledující. Jak se zdá, v těchto situacích nejsou ani vítězové, ani poražení. Příznivci zpěvačky jí nebudou vždy pouze gratulovat k úspěchu a Bagárová se zase patrně nikdy nezbaví kritiky…Přečtěte si
Genevive Winklerová
20. 2. 2023 • 10:49

Na hnědočešku opravdu fešanda, tak proč by toho nevyužila????
Jinak řekněme v normálu jsou i mnohem horší....pochopila za který konec tzv. čapnout život a každý má jen jeden život a je jeho vůle jak ho pojme a uchopí

Jana Nováková
18. 2. 2023 • 01:16

Je mi šuma fuk jestli Monika žije v paláci a má třeba 4 auta.Ti,co záviděj by rádi byli na jejím místě.Už vidím a slyším ty závistivce jak odmítají darovaný auta!!!Snažte se,naučte se pár anglickejch písniček a třeba taky prorazíte!

marta havlena
17. 2. 2023 • 17:28

To nejlepší co hudební scéna nabízí. Tak to je vtip roku.

mirek Rydlo
17. 2. 2023 • 16:27

Úspěšná mladá žena.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.