Tajemství Suchánka: Kariéru začal jako fotomodel! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Tajemství Suchánka: Kariéru začínal jako fotomodel!

Michal Suchánek
Michal Suchánek (foto profimedia)

Michala Suchánka (57) známe dnes jako úspěšného herce se smyslem pro humor. Začátky jeho kariéry se však odehrávaly v trošku jiných vodách. Jako kluk byl totiž fotomodelem!

S modelingem začal Michal ve svých pěti letech, tehdy se dokonce objevil na titulní straně časopisu Vlasta. Jeho kariéra šla strmě vzhůru a ve svých osmi letech už byl dětským modelem pro časopis Mona. „S tím časopisem to bylo tak, že v našem baráku v Praze bydlela fotografka. Myslím si, že to celé bylo domluvené s rodiči. Taťka pracoval v Československé televizi, takže asi šel po chodbě a přečetl si tam, že se hledají děti, a přivedl mě. Já jsem asi nic neukradl, nebyl jsem sprostý, a tak si mě vybrali,“ zavzpomínal herec v talk show Miluše Bittnerové Na kafeečko.

7 pádů Honzy Dědka dnes: Čím Suchánek rozplakal herečky u filmu?

Video se připravuje ...

Suchánek ale na toto období nerad vzpomíná. „Proč se nehlásím k modelingu?! Ale tak už je to za námi… Tereza Pergnerová se třeba také k některým svým chybám nehlásí. Já se jí nedivím. Tak já to mám holt s tím modelingem. Teď mi dochází, že oni mě divně oblékali, asi se šetřilo,“ vysvětlil Michal. Ten už modeling dávno pověsil na hřebík a naplno se věnuje herectví.

Suchánek vychovává Genzera desítky let: Neúspěšně!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.