Partička nad propastí! Parťák Suchoše šel s pravdou ven | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 22. května 2022

Svátek slaví Emil, zítra Vladimír

Partička nad propastí! Parťák Suchoše šel s pravdou ven

Prima Partička: Michal Suchánek, Michal Novotný, Igor Chmela a Richard Genzer
Prima Partička: Michal Suchánek, Michal Novotný, Igor Chmela a Richard Genzer (Reprofoto FTV Prima)

Byly časy, kdy Pořad Partička trhal rekordy ve sledovanosti. Dnes je tomu ale jinak.  Herec a zároveň jeden z členů tohoto komického uskupení Michal Novotný (42) prozradil, že s budoucností Partičky to moc růžově nevypadá.

Pořad Partička přichází o fanoušky. Nejen, že už není takový zájem o televizní verzi, ale lidé už pomalu přestávají navštěvovat i živá představení Partičky, která probíhají skoro v každém koutu republiky. „Musím přiznat, že je to dost boj. Situace se změnila. Už v létě jsem měl pocit, že všichni si za ten rok koupili domů Netflix,“ svěřil se se svými pocity Michal Novotný pro časopis Sedmička.

Richard Genzer slibuje proměnu. Dvě brady a pupek musí pryč!

Video se připravuje ...

Podobné pocity mají sdílet i jeho kolegové – Michal Suchánek (56), Igor Chmela (51), Richard Genzer (55) a nově i Jakub Kohák(47). Někteří z nich účinkují v Partičce už pěknou řádku let a proto doufají, že se fanoušci znovu přihlásí o slovo.

7 pádů Honzy Dědka dnes: Čím Suchánek rozplakal herečky u filmu?

Video se připravuje ...Přečtěte si
rosi12
21. 1. 2022 • 12:58

Partička vydělává na svojí blbosti a trapnosti.Mělo by se to zrušit. Myslím, že to jednou bylo.

rydlo
21. 1. 2022 • 11:16

Zle se udělá asi každému i v případě když v hledišti vidí jednoho přiblblíka, kterému dali pod jeviště stůl, aby se mohl třískat smíchy a mlátit do něj při tom pěstičkama a zdůrazňovat tím „ohromnou” vtipnost pořadu. Mám dojem, že to přiblblo je snad sám autor této připitomělé slátaniny, kde se herci smějí sami sobě, jak jsou „chytří”! Na Slovensku ho s podobným pořadem vypískali, to jen u nás dokáží někteří herci ze sebe dělat d.eb.ly!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.