Šafářová už to netají: Sekne kvůli tomu Plekanec s hokejem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Šafářová už to netají: Sekne kvůli tomu Plekanec s hokejem?

Lucie odtajnila plány do budoucna!
Lucie odtajnila plány do budoucna! (Instagram)

Lucie Šafářová o víkendu oslavila 36. narozeniny. Pokud ale čekáte nějakou opulentní pařbu v nóbl podniku, zapomeňte. Jo a už se ví, čím se bývalá tenistka bude živit po skončení mateřské dovolené!

„Domácí oslavička, domácí dort od maminky. A vám všem děkuji za přání! Tolik lásky, to je krásný!“ pochvalovala si průběh narozenin Lucie na sociální sítí. A přesto, že má Šafářová aktuálně fičák s Leontýnkou a maličkým Oliverem, již nyní pomaličku přemýšlí, co bude dělat po mateřské dovolené.

Lucie strávila narozeniny po boku rodiny

Hrdlička vyslýchá Plekance: Jak jsi žádal o ruku?

Video se připravuje ...

„Uvidíme, zatím si nedávám žádné deadliny. Určitě se pak ráda do něčeho zapřáhnu, protože celý život jsem tvrdě pracovala ve sportu, takže by mě bavilo třeba předávat tenisové zkušenosti," odtajnila své kariérní plány do budoucna manželka Tomáše Plekance (40) na webu Super.cz. Jenže pokud bude Lucka trénovat, kdopak se asi postará o drobotinu. Tomáši?

Šulcová: Nemám ani korunu! A Šafářová se stará o syny Vondráčkové.

Video se připravuje ...Přečtěte si
Jimmi
11. 2. 2023 • 06:15

Však jako vrcholoví sportovci mají dost peněz, tak ať si užívají poklidného rodinného života.

lekno
8. 2. 2023 • 13:47

Oprava – s láskou.. A teď jdu na zmrzlinově-smetanový dort, co nám ještě zůstal doma. A k tomu kávu. S prázdnym břichem nejde fungovat..

lekno
8. 2. 2023 • 13:25

Milá momentka s krásným dortem od mamky. Cítit z ní, že byla dělaná z láskou.. Jsem spíše na smetanovo-čokoládové, ale tato pestrobarevná vypadá moc lákavě. Asi se přeorientuji..
Já bych zakázala a dala minimálně za přestupek čin, když herci ve filmech házejí po sobě – do tváře jídlo, dorty a zákusky, jak to bylo zvykem třeba v trapných komediích s Chaplinem. Nestačí, že v kuse se tam kopali lidé do zadnic, ale ještě znehodnocovali čerstvé potraviny - v době, kdy nebylo dost jídla ve světě. Nic zábavného jsem na tom nikdy neviděla. A Španělé – že prý na nějaký jejich svátek v roce pravidelně házejí po sobě čerstvá rajčata v ulicích a zlikvidují tak obrovské množství zeleniny. Zanechají tam též řádný bordel. Co jsou tohle za zvyky ? Nebo zlikvidují čerstvé potravinové výrobky jejich prodejci, neboť je neprodali za své přemrštěné ceny, které nesleví ani za svět. Případně likvidaci musí provést kvůli nařízením „vyšší pravdy“.. Totální necitnost vůči lidem, neboť hlad – nedostatek jídla i vody není jen úkaz minulosti, ale současný jev “civilizované“ Země a při podobném nelidském zacházení s potravinami bude jen narůstat..

miroslava13
7. 2. 2023 • 12:01

to byla opravdu výživná INFORMACE!!!! Kolik vám zaplatí za tento slint?

BUBLAVA
7. 2. 2023 • 08:20

Kolik let se studuje novinařina, aby někdo zplodil takovouhle slátaninu o ničem? 🤬🤬🤬

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.