Kritika Brodské: Terezo! Přestaň obtěžovat cizí lidi | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 2. dubna 2023

Svátek slaví Erika, zítra Richard

Kritika Brodské: Terezo! Přestaň obtěžovat cizí lidi

Tereza Brodská
Tereza Brodská (Karel Kopáč)

Čtyřiapadesátiletá herečka se přiznala k tomu, že se dává stále více do hovorů i s lidmi, které vůbec nezná. Tereza Brodská v tom ale není rozhodně sama, své o tom očividně ví také Eva Holubová (63). 

„Tak už je to tady zase! A je to ještě horší, než to bylo! Už jsem tady psala, že se s každým dávám do řeči, s cizími lidmi na ulici, v obchodech, všude. A že několikrát oni ani tu potřebu nemají a jen ze slušnosti se se mnou teda na "pár slov" zastaví. A že buď je to u mě stáří, nebo to mám po tatínkovi," sype si popel na hlavu Tereza Brodská na sociální síti, načež sebekriticky dodala: „Co z toho plyne? Terezo! Přestaň už obtěžovat cizí lidi, oni o to kolikrát ani nestojí."

Vztahy Brodských: Kdysi je spojil jen alkohol! A Trojan promluvil o noci s Emmou

Video se připravuje ...

„Ty jsi miláček! Znám to, jsme hrozný a já budu asi nejhorší. Mě nedávno při zákroku neuspala injekce, nešlo o narkózu. Mlela jsem celý zázkrok, i když to bolelo jako prase, a mlela jsem do tří do rána i na pokoji. Ale na to už jsem nebyla sama. Byl to báječný večírek," podpořila kolegyni přiznáním stejné "poruchy" Eva Holubová.

Tereza Brodská slaví výročí s manželem Herbertem Slavíkem:

Video se připravuje ...Přečtěte si
juras24
3. 2. 2023 • 14:43

Eva Holubová je kr-va nebeská a Eva Pavlová je i v mikině soudružka.

Josef Safarik
3. 2. 2023 • 12:35

Chudáci umělci neví jak se vtírat,ale hlavně že to sype aspoň v přiblblé reklamě.

lpitriska
3. 2. 2023 • 12:06

Ještě by vás poslala do Mountfieldu . Je příšerná ta reklama. jako herečku jsem jí měla moc ráda,ale po týreklamě asi nebudu mít chut' filmy s ní sledovat.

illenne
3. 2. 2023 • 11:07

Nemyslím si, že je na tom Eva Holubová podobně jako Tereza Brodská. Před časem ji údajně vadilo, že se s ní chtěla vyfotit fanynka. Ona byla přece na dovolené. Také nechápu její oblečení v mikině s podpisem Václava Havla a čepici s nápisem generál, k tomu barevné korálky. Eva Pavlová i v mikině je dáma.

j.p.toman
3. 2. 2023 • 08:20

Kdyby mě obtěžovala Eva Holubová, asi by to na mně zanechalo neblahé následky.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.