Krainová vytočená doběla: To je naprosté dno! Jde o syny | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 23. března 2023

Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel

Krainová vytočená doběla: To je naprosté dno! Jde o syny

Simona s Karlem a syny
Simona s Karlem a syny (instagram.com)

Jako veřejně známá osobnost modelka Simona Krainová (49) chtě nechtě čelí okamžikům, kdy jsou vůči ní někteří lidé více či méně kritičtí. Sama za sebe se ale umí bránit. Co však nesnese, jsou negativní komentáře mířené na její děti. V takovém případě je nekompromisní.

Zlost byla v lidech vždy a zřejmě nikdy nevymizí. Sociální sítě naopak její přítomnost umocnily. Lidé se skrývají za své profily, a protože se s tím, na koho útočí, patrně nikdy nesetkají tváří v tvář, dovolí si mnohdy použít taková slova, na která by se při osobním střetnutí jen těžko zmohla.

Simona Krainová: V padesátce jsem trochu zpomalila

Video se připravuje ...

To vše topmodelka Simona Krainová moc dobře ví, proto takové lidi bere s maximální rezervou. Neznamená to však, že dává jejich frustraci na sociálních sítích zelenou. „Mě by nikdy ani nenapadlo psát Jennifer Lopez na Instagram, že má velký zadek, nebo moc velké nebo malé rty, protože vím, že ji to nezajímá, stejně jako to nezajímá mě," uvedla v rozhovoru pro eXtra.cz Krainová.

Modelce nejde na rozum, proč má někdo potřebu ventilovat svou zlost skrz sociální sítě. Podle Krainové jsou tito lidé nespokojení a zapšklí i v osobním životě, většinou i kvůli sobě. „Vždycky odněkud vyleze někdo a řekne nějakou hnusnou věc, ale takový zlý člověk nemůže mít šťastný život,“ myslí si Krainová.

Sestra Krainové Yvonna Maléřová: Na stará kolena modelkou!

Video se připravuje ...

Její nezájem o takové osoby přestává být platný v momentě, kdy jsou slova určena jejím synům. To je potom zcela jiná realita, před níž chce děti, jež se těmto slovům nemohou bránit, chránit za každou cenu. „To je naprosté dno," reagovala nejprve stroze, následně se ale rozohnila. „Když jde o mě, tak mi to nevadí, ale když jde o moje děti... kdo sáhne na moje děti, tak ať to zkusí. Já jsem hodně hustá a myslím si, že to ať nikdo nedělá. To fakt nesnesu," dodala rázně modelka Simona Krainová.Přečtěte si
Inka
14. 2. 2023 • 15:34

Pro všechny rádoby tetky, které komentují z pozice zapšklých , životem nenaplněných, rozvedených...😂
...a pokud komentují i muži, s politováním si vlastně přiznávají, že co mají doma, to holt k chlubení není 😂...

Zkuste všichni začít u sebe, zkuste třeba opravdové nuly , které si hrají na celebrity.
Zkuste zlatokopky, seriálové hvězdičky, co nic nedokázaly...


V 16 letech odcestovala do Paříže jako začínající modelka, kam si jí vybrala Madison models...její tvář proslavily tituly takových, prestižních časopisů, jako je americký a francouzský Elle, Marie Claire, L’Oficiel, Madame Figaro, Biba, Cosmopolitan nebo Maxim...předváděla pro módní návrháře jako je Yves Saint Laurent,Thierry Mugler, MAX MARA, Claude Montana...
...v současné době ji zastupuje modelingová agentura Czechoslovak Models v Praze, agentura Karin Models v Paříži, agentura Elite v New Yorku a agentura Mega Models v Hamburku a spousta dalších prestižních agentur po celém světě...
Dne 5. září 2010 se provdala za podnikatele Karla Vágnera ml.

Žije v harmonickém vztahu, je skvělá máma i manželka.

jima
6. 2. 2023 • 10:53

Kdyz je neustale vystavuje jak cvicene opice, tak se nemuze divit

Petr Derby
6. 2. 2023 • 10:38

Proc je teda cpe do bulvaru, kdyz pak v tom samem bulvaru breci nad vysledkem ubozacka?
Naproste dno je uz leta jeji honba za slavou a jeji cela rodinka.

Sem samadoma
3. 2. 2023 • 13:14

Pravda.

Sem samadoma
3. 2. 2023 • 13:13

Modelka ?
A kde modeluje?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.