Dagmar Havlová (69): SMRT (bývalého) ŠVAGRA! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Dagmar Havlová (69): SMRT (bývalého) ŠVAGRA!

Dagmar Havlová
Dagmar Havlová (CNC_Marek Pátek, David Kundrát, Martin Hykl)

Nového roku 2023 se už nedočkal. Slavný dirigent Arnošt Moulík (†87) zemřel 30. prosince. Nebyl snad na světě člověk, který by ho neměl rád. On sám miloval hlavně ženy. Dokonce byl ženatý s jedinou sestrou bývalé první dámy Dagmar Havlové (69) Evou Veškrnovou (74).

Brněnská zpěvačka se poprvé vdala právě za okouzlujícího šarmantního Moulíka. „On už předtím ženatý byl, ale Eva se vdávala poprvé,“ zavzpomínal někdejší ředitel Hudebního divadla Karlín herec Antonín Hardt (87). Právě v Karlíně trávil dirigent své nejslavnější období.

Havlová běžela z karu za Zagorovou (†75) rovnou na Hrad! Úsměv, růžová róba a adoptivní syn

Video se připravuje ...

S divadlem se opakovaně účastnil turné v Japonsku, kde kromě muzikálů dirigoval i Straussovu operetu Netopýr a muzikálový koncert That`Musical Highlight. „Byli spolu nějakou dobu. Nakonec Eva opustila Arnošta. Myslím, že se vrátila ke své bývalé lásce. On se pak ještě párkrát oženil, ona několikrát vdala,“ dodal Hardt.

Sama Eva Veškrnová si svého švagra, někdejšího prezidenta Václava Havla (†75), vážila a velmi si oblíbila. „Venoušek byl velmi klidný, nekonfliktní člověk. A taky chodící kronika,“ řekla v jednom rozhovoru pro brněnský deník. 

Vždy elegantního Arnošta Moulíka v posledních měsících zcela zradilo zdraví. Nemohl už vůbec chodit. Jeho v pořadí pátá manželka Iva, která se o něj velmi obětavě starala, ho musela svěřit do odborné péče. Dirigent ještě za života odmítl veřejný pohřeb, přál si rozloučení pouze v rodinném kruhu.

Dagmar Havlová na pohřbu Abrháma (†82): Přišla na poslední chvíli, po projevu hned zmizela

Video se připravuje ...

Přišla o ledvinu

Zpěvačka a herečka Eva Veškrnová má celý život vážné zdravotní problémy. Paradoxně jí lékaři omylem odoperovali zdravou ledvinu místo té nemocné, což zjistila až po určité době. „Celá léta jsem žila, tančila a zpívala jedinou nemocnou ledvinou, ale neměla jsem o tom ani potuchy,“ přiznala zpěvačka. Kvůli nemoci ledvin zažila i klinickou smrt.Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.