Záhadný rozvod Sklenaříkové: Navždy zůstaneš mým pokladem, vzkazuje EX | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 9. prosince 2023

Svátek slaví Vratislav, zítra Julie

Záhadný rozvod Sklenaříkové: Navždy zůstaneš mým pokladem, vzkazuje EX

Adriana Sklenaříková s manželem
Adriana Sklenaříková s manželem (instagram, archiv)

Její život působil na první pohled pohádkově. Teď ale slovenská topmodelka Adriana Sklenařiková (51) na sociální síti vyvěsila šokující zprávu. Rozvádí se s manželem Aranem Ohanianem (54).

Do exotického miliardáře se Adriana zamilovala po svém prvním rozvodu s Christianem Karembeuem. Právě toho považovala za svou životní lásku. Když ale poznala Arama, znovu v ní zažehla jiskra lásky. Dohromady spolu strávili 12 let života, z toho 8 let byli manželé. Dokonce spolu mají vytouženou dceru Ninu (4).

Nejdelší nohy světa jsou v Praze! Krásná Adriana promluvila o manželovi!

Video se připravuje ...

Svému bývalému se Adriana ze svých citů vyznala skrz příspěvek na sociální sítí, kde i oznámila jejich konec. „S těžkým srdcem píšu těchto pár řádků. Bylo to 12 nádherných let, které jsme spolu prožili. Byla jsem šťastná v každém momentě našeho vztahu. Nikdy jsem se nesmála víc, než vedle tebe. Náš příběh byl nádherný a tak moc jsem ho milovala. I tak jsme se ale dnes oba rozhodli jít každý vlastní cestou. Láska nikdy nezhasne! Dal jsi mi nejkrásnější poklad – naši Ninu. Navždy zůstaneš můj poklad,“ napsala topmodelka. Důvod rozvodu ale neprozradila.

Nejslavnější královské rozvody

Video se připravuje ...Přečtěte si
Alva
28. 12. 2022 • 13:54

Toto není normální.

zuzakirsch
28. 12. 2022 • 09:38

Tak moc se máme rádi, že už se nemůžeme vystát.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.