Jiří Krampol (82): Náhlá hospitalizace před Vánocemi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Jiří Krampol (82): Náhlá hospitalizace před Vánocemi!

V Nemocnici Na Františku to dobře zná.
V Nemocnici Na Františku to dobře zná. (Foto Miloš Schmiedberger, ara)

Opět hledá spásu v rukou lékařů. Jiří Krampol (84) leží od neděle v Nemocnici Na Františku na kapačkách. Zase se dusil a nemohl dýchat. „Myslím, že prochladl v kině v Kladně na premiéře svého filmu Život je sranda,“ svěřil deníku Aha! očitý svědek. „Sál nebyl vytopený, seděli jsme téměř dvě hodiny v zimě,“ dodal.

Přitom Jirka byl z vřelého přijetí filmu o sobě nadšený. Potěšil ho potlesk vestoje a pochvalná slova přátel. Byl dojatý, když viděl fotky své poslední manželky Haničky (†59). „Byla tak mladá a krásná,“ svěřil se po promítání se slzami v očích. Ještě v sobotu pak herec vystoupil ve velké show v Brně. Pak spadla klec. 

Jiří Krampol 2 roky po smrti manželky: Uspali ho! Proč?

Video se připravuje ...

„Jiří musel vyhledat lékařskou péči,“ řekla kamarádka Hanka, která se Jirkovi stará o jorkšírku Žanetku. „Potřebuje kapačky, aby se dal zase dohromady,“ dodala. Zimní počasí ohrožuje Krampola na životě. Už od dětství trpí astmatem a sám přiznává, že po loňském těžkém zápalu plic mu plíce fungovaly na dvacet procent. Musí na sebe být extrémně opatrný.

Letos v listopadu se herec na doporučení profesora Rudolfa Špačka po roce nechal opět preventivně hospitalizovat. „Dostal jsem antibiotika do žíly, protože je to nejúčinnější způsob podávání. Je to pro mne lepší, než abych se doma cpal prášky dva týdny,“ řekl před pěti týdny deníku Aha! spokojeně. To ještě netušil, co ho čeká.

Jiří Krampol nejen o novém dokumentu: O Hance, pocitu samoty i svých filmech

Video se připravuje ...

Srdce jako zvon

O srdce Krampola je naštěstí postaráno. Dostal kardiostimulátor nové generace a cítí se jako znovuzrozený. Jen kdyby nebylo problémů s dýcháním.Přečtěte si
Uživatel_5318449
21. 12. 2022 • 11:57

Vždyť je to komediant tak co chcete . Dělají jako by to byla nějaká celebrita. Ta jeho Hanička kdyby nepila tak tady mohla ještě být. Jeho bych nechala na LDN. Je to nezodpovědný člověk.

Uživatel_5568912
21. 12. 2022 • 11:24

No to je super, místo toho, aby potom, co ho pustili z nemocnice seděl doma a dbal na své zdraví, pobíhá po všech akcích a teď zase u pana profesora. Zdraví si neváží, měl by si na pár dní vyzkoušet LDN nebo geriatrii, hned by se choval jinak.

Ruda Neruda
21. 12. 2022 • 01:43

Asi nemá napecino.😀

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.