Ostuda »královny Vánoc« Mariah Careyové: Zpívala a přitom... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. dubna 2024

Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch

Ostuda »královny Vánoc« Mariah Careyové: Zpívala a přitom...

Mariah se soustřeďuje na své nákladní kostýmy, zpěv je vedlejší.
Mariah se soustřeďuje na své nákladní kostýmy, zpěv je vedlejší. (Foto Getty Images)

Hraje si na největší světovou divu, ale je spíš k smíchu. Mariah Carey (52) měla být hlavní hvězdou koncertu a průvodu ke Dni díkůvzdání na newyorském Manhattanu, ale totálně se znemožnila.

Při svém letitém hitu All I Want For Christmas Is You se totiž netrefila do playbacku tak okatě, že to viděli snad všichni přítomní. „Ani se nesnažila zakrýt, že vůbec nezpívá. Bylo to vyloženě trapné,“ nechal se slyšet jeden ze zklamaných fanoušků.

Divoký život a záhadná smrt Whitney Houston

Video se připravuje ...

Další si všimli, že zpěvačka byla vůbec nějaká nejistá a chovala se divně. Mariah už měla s playbackem ostudu i v minulosti a hudební svět už ji vůbec nebere vážně. A nepřejí ji ani úřady, patentový úřad jí v minulých dnech odmítl přiznat ochranné známky QOC (Queen of Christmas) a Christmas Princess...

Adele na BRIT Awards udílení cen populární hudby

Video se připravuje ...Přečtěte si
zuzakirsch
27. 11. 2022 • 03:57

To vystoupení bylo naprosto v pohodě, choreografie taková, že se nám o ní může v Česku jen zdát. To zase někdo kritizuje druhé, aby sám vypadal líp. Ano, je to playback, ale ani Gott nezpíval v 99 procentech jinak.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.