To bude Soukup vysvětlovat těžko: Pravda o sexuální orientaci? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 5. března 2024

Svátek slaví Kazimír, zítra Miroslav

To bude Soukup vysvětlovat těžko: Pravda o sexuální orientaci?

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou
Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou (Empresa Media)

Jaromír Soukup (53) je známý svou upřímností - je patrné, že spoléhá na to, že si na své televizi může říkat kdy chce a co chce. Jenže jsou témata, která jsou v rozporu nejen s novinářskou, ale i společenskou etikou. Teď může stahovat ocas, jak chce. Jeho slova mu teď už ale nikdo neodpáře. 

Sexuální orientace rozhodně není v 21. století tabu, je však zcela nepřípustné ji hodnotit u člověka, který k tomu nedal svolení. Když navíc do kauzy zainteresujete miláčka národa, který má za sebou tisíce příznivců, o kterých se vám může jen zdát, je jasné, že to nedopadne jinak než fiaskem. 

Covidu přibývá! Německo se obává odstávky plynu. A zakousnutá Hanychová

Video se připravuje ...

Jenže to Soukupovi patrně došlo příliš pozdě, když už se vášnivě rozpovídal o Ondřeji Sokolovi (51). „Ten Sokol, já nevím, říká se, že to nemá úplně vyřešený s holkama, klukama a podobně. Je možný, že to na něm zanechalo nějaké stopy,“ vypustil z úst v jednom z dílů svého pořadu. 

Poté, co dostal céres ze všech stran, ale celou situaci přehodnotil a na svém Twitteru publikoval dojemné vyjádření. V něm stálo. „Hrozně bych chtěl žít ve společnosti, kde nikdo nebude muset řešit svou sexuální orientaci ani pitvat sexuální orientaci někoho jiného, protože na tom nebude vůbec záležet a každému to bude jedno. Protože na tom fakt nezáleží a fakt do toho nikomu nic není.“ Nad otočkou o 180 stupňů zůstává rozum stát - nebo, že by se nebojácný boxer začal bát možného konfliktu? Kdyby se totiž Sokol pustil do nějakého občansko-právního sporu, rozhodně by vyhrál. 

Zrušení práva potratů v USA odsuzují osobnosti. A nečekaný krok Agáty a Soukupa

Video se připravuje ...Přečtěte si
Mirka2112
25. 1. 2023 • 05:54

Soukupa komentovat nebudu, nic slušného mně nenapadá...

Romana Judlova
23. 11. 2022 • 23:45

VŽDY mne překvapí, jak neexistuje v naší zemi v jediném sdělovacím prostředku pravda. Bulvár si na bulvár hraje a "seriozní média" prezentují "pravdu" zaplacenou - vše se ještě více ukazuje poslední 3 roky, s naprosto nechutným očkovacím byznysem, omezováním práv neočkovaných. To, že paní Písnička žila se dvěma homosexuály ví nejen celá Praha, a vy piště zas bláboly, co která celebrita upekla za cukroví. JJ svět chce být klamán, ale ten hloupý, což je u nás více jak půlka národa, ale už se to trochu lepší. Ovšem bez keců, že tu existuje svoboda slova a není cenzura, dovolte mi se pousmát. Pěkný večer všem a to, co vám kryje otvor do krku, lze docela fajn využít i jinak.

2938
23. 11. 2022 • 13:12

Soukup je hnus naší společnosti, každého z celebrit a známých osob jen uráží a to takové lidi, kterým nesahá ani po kotníky, je to hlupák na kterého se nedá dívat, hovoří o panu Babišovi, že se nenaučil dobře mluvit, ale jeho koktání v televizi je hrůza, at se poslouchá jak mluví on je to vzteklý a zlý člověk, který se nedá poslouchat, myslí si že všemu rozumí, ale ty jeho kokty nemají smysl a takovou matraci jako je Hnychová, která vystřídá více jak 10 chlapů za rok to jste dvojka. Držte už hubu Soukupe za takového hnupa se národ stydí. A ještě něco vaše převzaté okopírované jak tomu říkáte nebezpečné vztahy jsou hrůza nesrovnatelné s panem Musilem. Vy nemáte žádný cit takové pořady uvádět. Stydte se.

jity
23. 11. 2022 • 11:43

Jak to má Soukup s orientací? V jeho případě neni pro něj Agáta zvrhlost? Když ví co ona má za sebou chlapů?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.