Jasný vzkaz Bagárové pro Muradova: Žádná další šance? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Jasný vzkaz Bagárové pro Muradova: Žádná další šance?

Monika Bagárová
Monika Bagárová (David Kundrát)

Zpěvačka Monika Bagárová (28) žije už několik měsíců sama s malou dcerkou, kterou má s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem (32). S tím se rozešla už loni, po krátké pauze se jim podařilo vztah na chvíli slepit. Nyní je jasné, že už se k sobě nevrátí. 

Bagárová nazpívala novou píseň, jejíž ochutnávku zveřejnila na sociálních sítích. Ze slov je patrné, že je věnovaná jejímu ex, Muradovovi. Zpívá se v ní: „Žádné další šance, už mi prosím tě nevolej. Beru si věci, klíče nechávám na stole. Štěstí a radost teď už nevyměním za bolest.„ Všeříkající jsou pak slova: „Ne, není to láska, když ve tvém světě není dost vzácná."

Monika Bagárová: Nikdy jsem netušila, že můžu mít dvě srdce

Video se připravuje ...

Už dříve se spekulovalo, že za rozchodem páru stály Muradovovy opakované nevěry, Mach měl být údajně několikrát spatřen s jinými dívkami, a to nejen na neutrální půdě. Zlí jazykové také tvrdí, že měl mít údajně dítě i v rodném Uzbekistánu. Jak to je doopravdy, ví patrně jen on sám, je však vidno, že tyto okolnosti dost možná v Monice zanechaly bolavou ránu. 

Bagárové ex nemůže do Česka! Čína zuří a uvaluje sankce. A Síkela vysvětlil úsporný tarif

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.