Dana Morávková opět ve Snídani s Novou: Velký návrat po 28 letech | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Dana Morávková opět ve Snídani s Novou: Velký návrat po 28 letech!

Seriáloví manželé Jan Čenský a Dana Morávková
Seriáloví manželé Jan Čenský a Dana Morávková (Herminapress.cz)

Stála u zrodu televize Nova. Bylo jí teprve 23 let, když v roce 1994 začala Dana Morávková (dnes 51) po boku Libora Baselidese (58) moderovat dnes nejdéle vysílaný pořad televize Nova Snídaně s Novou. Po 28 letech se herečka vrací do zbrusu nové víkendové Snídaně, jež startuje 15. října.

Jejím parťákem bude hereččin seriálový manžel z Ordinace Jan Čenský (61). „Těším se na krásnou práci, bezvadné lidi a hosty. A pochopitelně na Honzu, se kterým jsme už sehraný pár,“ řekla deníku Aha! Morávková. Dalšími dvojicemi budou herečka Miluše Bittnerová (44) s moderátorem Pavlem Svobodou (52) a reportérka pořadu Život ve hvězdách Rebecca Diatilová (25) s výhercem Master- Chefa Romanem Stašou (34).

Jan Čenský pod nátlakem rodiny! Jasný zákaz seskoku s padákem

Video se připravuje ...

„Chceme našim divákům zpříjemnit víkendová dopoledne, proto se zaměříme na delší rozhovory s herci či zpěváky, živé koncerty ve studiu, nabídneme jim možnost, jak dny odpočinku strávit, či se vydáme přímo za nimi,“ vysvětluje Kamil Houska, ředitel zpravodajství a publicistiky TV Nova. „Naplno nám to umožní využít nové studio Snídaně, v němž vysíláme jen několik týdnů. Třeba v kuchyňském koutku si s námi uvaří krok za krokem sobotní oběd,“ dodává.

Dana Morávková má tajnosti před manželem: Nechci se rozvádět!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.