Sylvester Stallone a krach jeho manželství: Neodpuštěná ZRADA?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 25. června 2024

Svátek slaví Ivan, zítra Adriana

Sylvester Stallone a krach jeho manželství: Neodpuštěná ZRADA?!

Sylvester Stallone s manželkou Jennifer Flavin
Sylvester Stallone s manželkou Jennifer Flavin (profimedia.cz)

Konec jednoho z nejstabilnějších manželství Hollywoodu mezi Sylvesterem Stallonem (76) a Jennifer Flavinovou (54) nedává nikomu spát. Za rozvodem je prý příliš velký věkový rozdíl i jeho dávný poměr se supermodelkou Janice Dickinsonovou (67).

Pár, mezi kterým je věkový rozdíl 22 let, se poprvé setkal na konci 80. let, když jí bylo 19 a jemu 42. Brzy poté spolu začali chodit, nicméně milenci byli sužováni problémy od počátku svého vztahu. V roce 1994 Stallone dokonce Jennifer opustil, když zlomil srdce sobě i jí. Co se stalo? Filmový tvrďák v ručně psaném šestistránkovém dopise, který pak nafaxoval, odhalil své nastávající, že ji podvedl s Dickinsonovou. Když supermodelka posléze otěhotněla, všichni včetně Slye věřili, že narozená dcera je jeho. Testy DNA ale prokázaly, že otcem není on a Sly se nakonec vrátil k Flavinové. Ona ho sice přijala zpět a v roce 1997 si ho i vzala, jak ale píše deník Daily Mail, zradu mu nikdy neodpustila a dodnes mu ji v hádkách předhazovala.

Důchodce? Ne, akční hvězda! Stallone se pořád umí poprat

Video se připravuje ...

Rudá Sonja a ty další...

A nebyla to jenom Dickinsonová. Rockyho náručí prošla spousta žen, z těch nejvíce sexy třeba rakouská modelka Andrea Wieserová (50) nebo rudovlasá hvězda plavkového vydání magazínu Sports Illustrated Angie Everhartová (52). Památná je jeho divoká láska s »Rudou Sonjou« neboli dánskou herečkou Brigitte Nielsenovou (59), která ho dokonce v hádce pobodala! „Naše setkání, to byla exploze. Náš společný život, to byla vášeň. Brigitte je silná osobnost a já taky. To nemohlo vydržet. Vyšel jsem z toho vztahu vyřízený, jako skutečná troska,“ svěřil se Sly. Jejich manželství (1985–1988), vydrželo krátce, pak poznal mladičkou modelku Jennifer Flavinovou.

Rambo slaví narozky! Jaký je život Sylvestera Stalloneho?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.