Brooklyn Beckham si půjčil tátovo fáro: Lezl jako z tanku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Brooklyn Beckham si půjčil tátovo fáro: Lezl jako z tanku!

Táta David, máma Victoria a syn Brooklyn
Táta David, máma Victoria a syn Brooklyn (profimedia.cz)

Vzít si taťkovo fáro a jet se projet slunnými ulicemi LA? Zní to lákavě, jenže taková sranda to zase není, jak ukázal Brooklyn Beckham (23), syn legendárního anglického fotbalisty Davida (47).

Mladík s ambicí být uznávaným šéfkuchařem měl totiž velké potíže při nastupování a vystupování z McLarenu 765LT. Vůz, který se prodává v cenách začínajících nad 9 miliony korun a jichž po světě jezdí jen 765 kusů, má totiž extrémně nízký podvozek a nahoru výklopné dveře. A nebohý Brooklyn, snad i proto, že měl v jedné ruce kelímek s koktejlem a ve druhé mobil, vylézal z mclarenu spíše jako z tanku...

Svatba u Beckhamových: Malá Harper jako sladká družička!

Video se připravuje ...

Válka Beckhamové se snachou: Za vše můžou svatební šaty!

Několik měsíců už kolují zprávy o tom, jak Brooklynova novomanželka, herečka Nicola Peltzová (27), nevychází s jeho matkou Victorií (48). Teď v rozhovoru pro časopis Variety konečně přiznala důvod – za vše může květnová svatba, na kterou si vzala šaty od Valentina místo těch, které jí navrhla Victoria. „Chystala jsem se, že budu mít šaty od ní. Ale pak jsem zjistila, že její studio nedokáže vyrobit přesně takový model, jaký jsem chtěla, a tak jsem si musela vybrat jiné,“ vysvětluje herečka.

Šaty nevěsty Nicol Pelzové z dílny módní značky ValentinoPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.