Grossová otevřeně o posledních dnech před smrtí táty: SOUKROMÉ VYSTOUPENÍ | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Grossová otevřeně o posledních dnech před smrtí táty: SOUKROMÉ VYSTOUPENÍ

Natálie promluvila otevřeně o odchodu táty
Natálie promluvila otevřeně o odchodu táty (Archiv Blesku, R. Klejch, M. Pekárek, A. Malachovský, M. Rušinová)

Natálie Grossová (19) má slušně našlápnutou pěveckou kariéru. V muzikálech předvádí doslova excelentní výkony. V pořadu Miluše Bittnerové (44) Na kafeečko se rozpovídala o nejtěžším momentu v životě, kdy se musela vyrovnat se smrtí táty, politika Stanislava Grosse (†45). 

Je to už 7 let, co přišla Natálie o tátu. Stanislav Gross podlehl nevyléčitelné nemoci, která jej v posledních dnech zcela znechybnila. Rodina s ním byla do posledních dní. Svědkem odchodu táty byla tehdy i mladičká Natálie. Bylo jí teprve 12 let. Jak zvládala těžké chvíle? 

Natálka Grossová a Adam Kajumi: Jak to mají se sexem?

Video se připravuje ...

„Měla hodně velkou podporu od mamky, fakt jako mamka mě strašně držela. Ale musím říct, že i táta byl skvělej. Že fakt vůbec se snažil to nedávat najevo. Nebo že fakt byl jako úplně veselej. Za což ho strašně moc obdivuju. A i moje mamka a právě ségra. A prostě hodně jsem si zvala domů kamarádky a i mamka mi zvala domů kamarádky, abychom spolu blbly. Abych se odreagovala. Teď mě to třeba mrzí, že jsem nebyla třeba víc s tím tátou, ale to si nemůžu vyčítat,“ otevřela se moderátorce Miluši Bittnerové

Popsala také, co mu dělalo v posledních dnech největší radost. „Já jsem třeba přijela domů, když jsem odehrála nějaký představení, a šla jsem mu to zahrát znova. To měl rád. A zpívala jsem mu. Takže to měl strašně rád,“ svěřila se Grossová

Sestry Denisa a Natálie Grossovy: Obě po rozchodu, jsou stále single?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.