Sestry Denisa a Natálka Grossovy: Žhavé pozdravy z Dubaje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 28. května 2022

Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián

Sestry Denisa a Natálka Grossovy: Žhavé pozdravy z Dubaje!

Společnost jim dělá Adam Kajumi.
Společnost jim dělá Adam Kajumi. ( Foto Instagram.com)

Před chladem české zimy utekly sestry Natálie (19) a Denisa (24) Grossovy do teplých krajin. Dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) odletěly do Dubaje. A v ráji arabských šejků nejsou samy – společnost jim dělá influencer a jedna z hvězd reality show Like House Adam Kajumi (22)!

Všichni tři se ubytovali v asi nejluxusnějším a nejznámějším dubajském hotelu Atlantis. Kajumi sice na svém Instagramu tvrdí, že šlo o náhodné setkání, na snímcích to ale vypadá, jako by se znali už dlouho. „Jako takhle si ležet a užívat sluníčka... To bych mohla každý den,“ Natálka komentovala snímek celé trojice.

Natálie Grossová ve Fantomovi povýší: Dostala nabídku, která se neodmítá!

Video se připravuje ...

„Škoda, že to není napořád!“ odpověděl jí Adam, který si se sestrami evidentně dobře rozumí. Dokonce to vypadá, jako by s Denisou tvořili pár. „Že by nová láska?“ všiml si jeden ze sledujících. „Ať je to, jak chce, moc vám to sluší,“ dodal s pomrkávajícím smajlíkem.

Natálie Grossová: Ráda se bojím, v noci si sama pouštím horrory!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.