Natálie Grossová se nezdá: Zkrotil ji až režisér! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 15. srpna 2022

Svátek slaví Hana, zítra Jáchym

Natálie Grossová se nezdá: Zkrotil ji až režisér!

Natálka Grossová mění plány: Končí s muzikály!
Natálka Grossová mění plány: Končí s muzikály! (Goja, archiv)

Upozornit na sebe již v útlém věku chce hodně kuráže, aby se člověk v mnohdy náročném světě showbyznysu prosadil a především udržel. Natálii Grossové (19) se to ale podařilo a ve svých devatenácti letech má na svém kontě tolik, co by jí některé starší kolegyně mohly jen závidět.

Díky pěveckému nadání začala být před více než 5 lety obsazovaná do muzikálů z produkce hudebního bosse Františka Janečka (77). Už jako malá se objevila v roli Cosette v Bídnících, čímž zažehla jiskru své muzikálové kariéry. „Vybrala jsem si muzikál a divadlo, protože v muzikálu je spojené vše dohromady, tím myslím zpěv, tanec a herectví, ale divadlo je moje srdcovka," sdělila serveru ŽivotvČesku.cz zpěvačka a herečka.

Postupem času ovšem přičichla i k herectví. Na svém kontě má již dva primácké seriály, komediální Přístav a více romantickou Slunečnou. Pozadu ale není ani s filmovými nabídkami. Zahrála si již po boku Jiřího Krampola (83) v komedii Stáří není pro sraby a z komfortní zóny vystoupila v očekávaném pokračování thrilleru Bastardi 4: Reparát.

Natálie Grossová: Ráda se bojím, v noci si sama pouštím horory!

Video se připravuje ...

„Když se ptáte na film, tak herectví je velmi zajímavá a krásná disciplína, ale na kameru se člověk musí oproti divadlu krotit. Když se ohlédnu a zavzpomínám na svou první roli v seriálu Přístav, tak mě režisér musel krotit, protože jsem byla zvyklá na velká gesta z divadla, kde ten projev musí být stejně autentický, ale je malinko odlišný," vysvětluje Natálie.

Srdcovou záležitostí je pro ni ovšem stále zpěv. Po muzikálové pauze se rozhodla přejít na sólo dráhu a nutno dodat, že se jednalo o chytrý tah. Nedávno jí vyšel úspěšný duet Rodina, který nazpívala s rapperem Raegem (34), a pro své fanoušky připravuje další a další novinky. Všestranně nadaná Natálie samu sebe nešetří, ale v jejím případě platí, že se těžká dřina vyplácí!

Raego feat. Natálie Grossová - RODINAPřečtěte si
Alva
5. 7. 2022 • 10:52

Povolání dcera.

zuzakirsch
5. 7. 2022 • 08:35

Plastika nosu se povedla, ještě to chce spravit šilhání.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.