České dabérky Olivie Newton-John pláčou: Laurinová učila dceru Pomádu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 3. října 2022

Svátek slaví Bohumil, zítra František

České dabérky Olivie Newton-John pláčou: Laurinová učila dceru Pomádu!

Olivia Nešton-John a její české dabérky Sabina Laurinová a Jana Mařasová.
Olivia Nešton-John a její české dabérky Sabina Laurinová a Jana Mařasová.  (archiv Blesku)

Úmrtí Olivie Newtonové-Johnové (†73) velmi zasáhlo i její české dabérky! Sabina Laurinová (50) a Jana Mařasová (53) propůjčily herečce a zpěvačce hlas ve slavné Pomádě. Sabinu jsme mohli slyšet v televizní verzi filmu, Janu zase na videokazetách.

Olivia v posledních letech znovu bojovala s rakovinou prsu a všichni věřili, že nad zákeřnou nemocí opět zvítězí. „Je mi to moc líto, protože to byla krásná žena s neuvěřitelným talentem,“ řekla deníku Aha! Sabina Laurinová, jež namluvila Sandy z Pomády v roce 1995 pro televizi Nova.

Sabina Laurinová nastupuje do Noci na Karlštejně: A prozradila novinky o dceři!

Video se připravuje ...

„Řadu dialogů jsem pak učila svou dceru Valentýnu, která má Pomádu moc ráda,“ prozradila herečka. Smutek kvůli úmrtí Newtonové-Johnové zasáhl i Janu Mařasovou. Ta ji namluvila v Pomádě určené pro videokazety v roce 1994. „Bylo to v začátcích mé dabingové kariéry a šlo o moc krásnou práci. To víte, že to člověka zabolí, když odejde takhle skvělá ženská,“ prohlásila Mařasová, jejíž hlas můžeme znát také ze seriálů Melrose Place, Sběratelé kostí či filmů o Harry Potterovi.

V kinech jen s titulky

V tehdejším Československu měla Pomáda premiéru v roce 1982, čtyři roky po svém uvedení v USA. V kinech a následně v televizi u nás ale běžela pouze s titulky.

Sabina Laurinová mlží o novém chlapovi? Do třetice by to už mělo klapnout

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.