Spisovatelka Radka Třeštíková (41): Píše skoro nahá! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Spisovatelka Radka Třeštíková (41): Píše skoro nahá!

Radka Třeštíková se opět odhalila
Radka Třeštíková se opět odhalila (instagram, archiv)

Radka Třeštíková (41) své povolání bere zřejmě velmi vážně, jelikož na Instagramu má u svého jména napsané jen jedno slovo – píše. Jaký ale v těchto dnech zvolila pracovní úbor? To byste se možná dost podivili.

Spisovatelka se poslední dobou odhaluje víc, než kdy dřív. Zřejmě je to tím, že si užívá volnosti poté, co se jí rozpadlo manželství s fotografem a kameramanem Tomášem Třeštíkem (44). Jako by jí nestačilo, jak se předvedla letos na karlovarském filmovém festivalu, kam přišla ve velmi odvážném modelu a ukázala holé bříško.

Radka Třeštíková na premiéře Bábovek: Ten film si užít nedokážu

Video se připravuje ...

Ostatně horní část těla jí kryl jen miniaturní top přes prsa. Posléze se za tuto nevhodnou volbu veřejně omluvila. Teď na sociální síť přidala fotku, kde má na sobě jen pidi plavečky fialové barvy. Opět tak vystavila svou záviděníhodnou figuru a ukázala i své tetování pod ňadry, které si nechala před časem chirurgicky upravit. „V plavkách, protože pěkný, protože doma sto stupňů, protože píšu,“ naznačila Radka, že tímto ohozem bojuje s vedry.

NoviNÁŘEK: Speciál z Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech

Video se připravuje ...Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.