První slova o vztahu s fotografem Třeštíkem: Decastelo má už náhradu?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 4. července 2022

Svátek slaví Prokop, zítra je Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje

První slova o vztahu s fotografem Třeštíkem: Decastelo má už náhradu?!

Eva Decastelo prý randí s Tomášem Třeštíkem!
Eva Decastelo prý randí s Tomášem Třeštíkem! (archiv)

O tom, že se v českém showbyznysu formuje nový celebritní vztah, si štěbetají snad už i vrabci na střeše. Ne, řeč teď opravdu není o Agátě Hanychové (37) a Jaromíru Soukupovi (53), ale o docela jiném páru – herečka Eva Decastelo (43) podle našich informací randí s fotografem Tomášem Třeštíkem (44)!

Když scenárista René Decastelo (48) a jeho paní, modelka, moderátorka a příležitostná herečka Eva Decastelo oznámili konec svého manželství, byl to pro všechny velký šok. Záhy se ukázalo, že René má už místo manželky náhradu – urostlou ragbistku Evu Korniovou Jung (41). Ale ani Eva již nesmutní sama doma v koutě. Podle všeho jí prý učaroval známý fotograf Tomáš Třeštík! Syn režisérky Heleny Třeštíkové (73) se údajně s Evou v poslední době vídá velice často...

Střelba v nemocnici v Třinci! V Berlíně vjelo auto do davu! A Decastelo se rozvádí

Video se připravuje ...

„Poznali se při práci a scházejí se i v soukromí, nejčastěji v partě. Ale náklonnost tam je velká a jde o něco víc,“ tvrdil podle Extra.cz blízký kamarád fotografa, jemuž se minulý rok rozpadlo manželství se spisovatelkou Radkou Třeštíkovou (41). Zeptali jsme se tedy přímo Evy. „Já se k tomu zatím nebudu vyjadřovat,“ řekla Aha! tajemně Eva, vztah ale nepopřela. Podle našich zdrojů k sobě tyhle dvě zamilované hrdličky teprve postupně hledají cestu, ale už teď je jasné, že to mezi nimi pořádně jiskří.

Eva Decastelo: Abych vypadala, musím si pomoci!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
majke79
23. 6. 2022 • 08:02

Kámen *** cihlu

Lenatko
23. 6. 2022 • 07:52

Až mu předvede co umí její pochva, tak mu z toho bude třeštit hlava.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.