Ryan Gosling jako filmový agent: Stane se díky Praze agentem 007? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Ryan Gosling jako filmový agent: Stane se díky Praze agentem 007?

Natáčení The Gray Man s Ryanem Goslingem v Praze.
Natáčení The Gray Man s Ryanem Goslingem v Praze.  (Blesk (Czech News Center): Martin Hykl, David Malík)

Přestože kritika nový špionážní thriller Netflixu, který se natáčel i v naší metropoli, strhala, fanoušci kvitují výkon Ryana Goslinga (41). Ten v The Gray Manovi zazářil jako tajný důstojník CIA a diváci mají jasno: chtějí, aby právě on byl nový James Bond!

O tom, kdo nahradí Daniela Craiga (54) jako agenta 007, se spekuluje už od chvíle, kdy bylo jasné, že po Není čas zemřít už další film točit nebude. Často se omílají jména jako Tom Hardy, Idris Elba nebo Henry Cavill. Gosling je ale v okruhu favoritů úplnou novinkou!

Gray Man Ryan Gosling v novém traileru!

Video se připravuje ...

„Má charisma a zvládl i bojové scény,“ oceňují fanoušci herce na sociálních sítích. Herec sám je ale nápadem spíš pobaven „Nejsem si jistý, jestli by producenti chtěli do role anglického agenta Kanaďana,“ říká zdrženlivě s odkazem na svůj původ. Faktem ale je, že už v bondovce Ve službách Jejího Veličenstva (1962) ztvárnil hlavní roli Australan George Lazenby (82)...

Tyto celebrity pojí příbuzenský vztah, věřili byste?

Video se připravuje ...Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.